Prośba o identyfikację i wycenę karty

Witam,

posiadam kartę widoczną na zdjęciu, legitymującą się numerem AT-2746FX

Ze wstępnych oględzin mogę stwierdzić, iż jest to karta sieciowa, ale chciałbym uzyskać więcej informacji.

Czy mógłby ktoś mi wyjaśnić dokładnie, co to jest za sprzęt i ile takie coś jest warte.

Na ebayu jedna jest za 44$ a w sklepach internetowych po 400$, więc nie wiem czemu wierzyć.

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

post-277869-0-15485200-1430076711_thumb.

Karta 100-FX światłowodowa. Zabytek.

a cena? chciałbym ją sprzedać, gdyż nie mam jej do czego użyć

Znalazłem to http://www.morele.net/karta-sieciowa-allied-telesis-at-2746fx-37600/

Skoro w sklepie nie ma malucha, albo jest nowy za X tyś zł. Nie znaczy że stary maluch jest tyle wart :stuck_out_tongue:

Tak samo jest z tą sieciówką, jeśli wystawisz najtaniej może ktoś ją kupi bo akurat mu padnie. Ale nie licz na to że pójdzie za tyle ile stoi (bo wątpię w to by z tych sklepów schodziły)

a czy zna ktoś jakieś strony kolekcjonerów starszych sprzętów tego typu jak ta kartka sieciowa?

nie wiem jak w tym przypadku, ale allegro nie jest preferowana opcja wystawiania na sprzedaż starszych, hobbystycznych urządzeń

tak jak np krótkofalowce mają swoją własną giełdę w internecie, tak może sieciówki stare też się na jakiejś stronie sprzedaje.