Prośba o kontrolę loga -> zapchana neo i lista procesów

Witam Wszytkich Forumowiczów!

Ostatnio z przerażeniem zauważyłam , że lista moich procesów wymaga zbyt długiego przewijania. Rozbrajająca jest liczba 18 procesów na literę “F”.Kontrolując nazwy plików procesów teoretycznie określane były jako elementy F-secure którego używam, ale bez przesady. Mimo , że wydaje się to śmieszne to jednak , ma konkretne objawy. Moje łącze internetowe jest bardzo zapchane , transfery są nieregularne nawet z pewnych i stabilnych serwerów. Mam neostradę 128 tak więc potrafię liczyć każdy bit, co jednak gdy brakuje mi około 70% łącza? Liczę że log coś wyjaśni. Proszę o wyrozumiałość i zgóry dzieki za pomoc

[

Nie trzymaj hijacka w TEMPie lub innym katalogu tymczasowym. Umieść go np. na pulpicie.

W logu widać jeden szkodliwy program:

Folder usuń ręcznie będąc w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Dodatkowo masz śmiecia w łańcuchu WinSock:

Pod żadnym pozorem NIE USUWAJ wyżej wymienionego wpisu O10 przy pomocy HijackThis bo stracisz internet. Pobierz i odpal LSP-Fix zaznacz " I know what I’m doing" następnie w okienku Keep zaznacz bibliotekę winsflt.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś ją do okienka Remover i kliknij Finish i restart.

Zwykła wersja programu BearShare posiada w sobie syf dlatego proponuję go usunąć. A jeśli koniecznie chcesz z niego korzystać to zainstaluj wersję Lite, która jest pozbawiona syfu.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Cóż, jak sam widzisz F-Secure korzysta z wielu procesów dlatego może powodować zamulenie systemu, zwłaszcza w przypadku komputerów o słabszej konfiguracji sprzętowej. Jednak można ograniczyć ilość procesów usuwając np. aplikację dostępową neostrady ( opis ) czy wykonując optymalizację systemu.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Dzięki

Ponawiam prośbę.