Prośba o loga

Non stop pojawia mi się na pulpicie zbiór winlines.res (nawet po skasowaniu

Log masz czysty

Zapodaj screena

A napewno skasowałeś, jaka jest lub była jego lokalizacja

Wyczyść rejestr programem jv16 PowerTools

Opcje rejestru =>Klikamy “Czyszczenie rejestru” (opcja pokazana na na poniższym obrazku) następnie klikamy “Kontynuuj” po czym klikamy “Start” po tym jak program sprawdzi rejestr klikamy Wybierz => Wybór specjalny i klikamy “Pozycje które można bezpiecznie usunąć” i na koniec klikamy “Usuń”

jpt3kj.jpg

Takie porady zachowaj dla siebie.

Post Kosz.

odinstalować RealOne playera i zastąpić Real Alternative TU

A dlaczego ponieważ lżejszy. Co do problemu to screen, a jak: print screen naciśnij, potem otwórz w Paint i zapisz jako jpg następnie otwórz http://imageshack.us/index.php i naciśniej po wybraniu elementu host it! i wklej adres na forum :stuck_out_tongue:

Potem zobaczymy co dalej :smiley:

Ok dzięki chłopaki problem już rozwiązałem.śmieci rozpoczęły się to po zainstalowaniu programu bear share jak ktoś wie program kazzowski… ciekawa sprawa bo na oficjalnej stronie programu sciągnąłem jego nową wersję i zainstalowałem pokazało mi się full śmieci w adware i co ciekawe odpaliłem instalke jeszcze raz i zobaczcie co bear share instaluje:

24kz.jpg

… oczywiście zbiór instaluje się jako save.exe

(odnośnie linijki … We hate spyware -and SAVE! is certified Spyware-SAFE strona oczywiście się nie otwiera…

Efekty instalacji tego programu widać tutaj :

15ao1.jpg

NIE POLECAM UWAŻAJCIE !!

dlatego wlasnie trzeba uważnie czytać co sie instaluje :?

Ok użyj jeszcze scaneru Trend Micro Hausecall online scanner :stuck_out_tongue: