Prosba o ocene zestawu

Prosze o opinie na temat mojego zestawu:

Proc: AMD ATHLON 64 X2 5600+ BOX (AM2)

Plyta: FOXCONN A690GM2MA-8KRS2H AMD 690G Socket AM2

Grafa: GALAXY GF 8800GT 512MB CM Heat Pipe 1,0ns SAMSUNG

Dysk: [sATA2] Dysk WD Caviar 320GB 7200 16MB WD3200AAKS

Zasilka: Chieftec 400W GPS-400AA-101A ATX 2.0 PFC

Ramy: no wlasnie, jakie polecacie? 2gb kingstona 667mhz? Czy moze jakis patriot 800mhz?

Czy zasilacz wystarczy, moze jednak wiekszy albo innej firmy? No i czy karta dzwiekowa jest w miare przystepna na tej plycie?

Co o tym sadzicie?

będziesz kręcił??

zasilacz bierz modecom MC-400… (nie feel!)

ramy OCZ platinum rev2 albo patriot llk… (ew. ocz reaper) kingstony są cienkie…

Nie bede krecil. Plyta glowna jest w porzadku? A ten MC400 da sobie rade z tym zestawem, bede mial jakis zapas "W"jeszcze?

zapas watt powinien być bo ja mam zasilacz 350w i sprzęt w podpisie… tyle że mój procek ciągnie 65W a 5600+ ok. 90W…

400 W i gf gt800??? kpina! !!

Ta plytka Foxconna ma zintegrowana karte graficzna, czy nie bedzie to jakos przeszkadzalo w pracy 8800? Nie bedzie mi sie tam cos gryzlo? Bede musial cos gdzeis ustawiac, zeby komp kozystal z 8800? Nie bardzo sie na tym znam wiec stad moje pytanie Moze lepsza bedzie np ta: ABIT AN52S nForce 520 Socket AM2, albo jakas gigabytea?

Ehhh, za chwilę wyjdę z siebie i stanę obok :roll:

Nie, najlepiej to kupić zasilacz o mocy 2000W bo do tego zestawu 550W nie wystarczy :hahaha: :hahaha: :hahaha:

400W wystarczy w zupełności przy GF 8800GT.

W biosie wyłączysz zintegrowaną kartę. Nic nie będzie przeszkadzać.

Jak włoży nową grafikę pod złącze PCIE to automatycznie integra się powinna wyłączyć

Czy jesli kiedys cos mnie najdzie i bede chcial podkrecic tego 5600 do powiedzmy 3.2, to ta plyta mi na to pozwoli? Zastanawiam sie tez jeszcze czy nie wziasc dysku samsunga zamiast tego wd, co radzicie, ktory lepszy?

podkręcisz, jeśli chodzi o dysk to AAKS od WD jest wydajniejszy.

Nie moge nigdzie w ofertach znalezc Galaxy Geforce 8800GT 512mb CM Heat-pipe, sa tylko te “glosne, niebieskie suszarki”, wiec napiszcie jaki inny model 8800gt oplaca sie kupic i dlaczego?

Palit /Sonic

Zotac :wink:

A dlaczego?