Prośba o opinie: Lenovo G530

Witam

To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich i proszę o opinię: moja kobieta potrzebuje laptopa, wymyśliła sobie coś takiego: http://primakomp.pl/laptopy/lenovo/leno … t-vhp.html - ponieważ obecnie nie jestem na bieżąco w najnowszych produktach dlatego proszę o opinie oraz jakieś inne ciekawe modele do 2500zł. Chodzi o to żeby sprzęt był w miarę na czasie i nie było trzeba go wymieniać po roku, ma służyć do codziennej pracy (jest początkującą dziennikarką) oraz zdjęć, filmów itd. Będziemy wdzięczni za wszelkie porady. Pozdrawiam.

Ciekawy jest ten Y530, polecali mi go też na innym forum, mówisz że to dobry wybór w tych czasach?, wygląd może nie powala a niestety w tym przypadku wygląd też ma znaczenie…, jakieś jeszcze inne propozycje?

Do 2500zł najlepiej brać właśnie Y530. Solidny laptop, którego design może się podobać.

Za 2200zł możesz dostać niższy model serii IdeaPad - Lenovo IdeaPad G530. Ten z kolei designem bardziej przypomina N500 niż pozostałe IdeaPady. Jednak można o nim powiedzieć tani i solidny laptop.

Do zastosowań, które wymieniłeś w zupełności wystarczy nawet G530, jednak ja na twoim miejscu wybrałbym Y530 - chociażby dla designu :wink:

do 2500 to tylko dell 1537 z komputronika z 2 letnią gwarancją, z matrycą na LEDach… też myślałem o jakimś Lenovo, ale te Lenovo wydają się strasznie ciężkie i o matrycach też różne nieciekawe opinie czytałem

Dzięki za rady, poszukam sobie w necie, czym taniej tym lepiej :slight_smile: