Prośba o opinie: Lenovo G530


(D Kowalskim) #1

Witam

To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich i proszę o opinię: moja kobieta potrzebuje laptopa, wymyśliła sobie coś takiego: http://primakomp.pl/laptopy/lenovo/leno ... t-vhp.html - ponieważ obecnie nie jestem na bieżąco w najnowszych produktach dlatego proszę o opinie oraz jakieś inne ciekawe modele do 2500zł. Chodzi o to żeby sprzęt był w miarę na czasie i nie było trzeba go wymieniać po roku, ma służyć do codziennej pracy (jest początkującą dziennikarką) oraz zdjęć, filmów itd. Będziemy wdzięczni za wszelkie porady. Pozdrawiam.


(D Kowalskim) #2

Ciekawy jest ten Y530, polecali mi go też na innym forum, mówisz że to dobry wybór w tych czasach?, wygląd może nie powala a niestety w tym przypadku wygląd też ma znaczenie..., jakieś jeszcze inne propozycje?


(Micoud81) #3

Do 2500zł najlepiej brać właśnie Y530. Solidny laptop, którego design może się podobać.

Za 2200zł możesz dostać niższy model serii IdeaPad - Lenovo IdeaPad G530. Ten z kolei designem bardziej przypomina N500 niż pozostałe IdeaPady. Jednak można o nim powiedzieć tani i solidny laptop.

Do zastosowań, które wymieniłeś w zupełności wystarczy nawet G530, jednak ja na twoim miejscu wybrałbym Y530 - chociażby dla designu :wink:


(Airborn) #4

do 2500 to tylko dell 1537 z komputronika z 2 letnią gwarancją, z matrycą na LEDach... też myślałem o jakimś Lenovo, ale te Lenovo wydają się strasznie ciężkie i o matrycach też różne nieciekawe opinie czytałem


(D Kowalskim) #5

Dzięki za rady, poszukam sobie w necie, czym taniej tym lepiej :slight_smile: