Prośba o pomoć.Problem z odinstalowaniem gry!


(Slavermc) #1

Brat zainstalował mi na kompe jakąś durą grę "Igrzyska sportowe 2004".Chcąc ją usunąć w panelu sterowania wyskakuje komunikat żeby włożyć płytę w celu odinstalowania.Niestety płyty nie ma bo gdzeiś ją zgubił.próbowałem już chyba z 5 różnych programów i nic sie nie udało zrobić a cholerstwo zajmuje ponad 200mb pamięci.Jeżeli macie jakiś pomysł to proszę bardzo o POMOC bo ja jestem laikiem jesli chodzi o kompy i parę słów od profesonalisty się przyda w rozwiązaniu probelmu.wiem że w ostateczności czeka mnie przenoszenie plików potzrebnych w bezpieczne miejsce i format dysku ale nie chciałbym tego.


(Slavermc) #2

prosiłbym o pomoc jeśli to możliwe na maila : slavermc@wp.pl bo na forum jestem rzadko ale jestem


(Tompyk) #3

Jeżeli nie możesz jej odinstalować to po prostu usuń katalog z tą grą. Może zostanie kilka śmieci ale na pewno nie zajmą one 200 MB


(Seba86mu) #4

slavermc , spróbuj odinstalować grę programem Revo Uninstaller (wybierz tryb "Zaawansowany" i usuń wszystkie pozostałości jakie Revo odnajdzie).


(Slavermc) #5

SEBA86MU JESTEŚ PRZE AGENT DLA MNIE PROGRAM JEST ZAJEFAJNY.USUNĄŁ WSZYSTKO JAK RĘKĄ ODJĄŁ.CHOĆ NA POCZĄ TKU ZA PIERWSZYM RAZEM COŚ NIE MÓGŁ SOBIE PROADZIC I WYSKOCZYŁO MI TAKIE SAMO OKIENKO JAK PRZY INNYCH PROGRAMACH ALE JUZ ZA 3 RAZEM BYŁO OK.DZIEKUJĘ JESZCZE RAZ BARDZO BARDZ O BARDZO! !!


(Frog) #6

slavermc , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif