Prośba o pomoc przy wyborze słuchawek

Witam wszystkich :slight_smile:

Chciałbym zwrócić się do Czytelników forum o pomoc w doborze słuchawek. Na chwilę obecną zainteresowały mnie dwie pozycje. Są to:

  • Sennheiser HD 201

  • Philips SHP2700

Które z nich wybrać? Być może któryś z użytkowników jest posiadaczem którychkolwiek z wyżej wymienionych i zechce podzielić się wrażeniami z korzystania z tego sprzętu.

Słuchawki będą przeznaczone głównie do słuchania muzyki na przenośnym odtwarzaczu/telefonie, a także do oglądania dobrych koncertów/filmów na komputerze, okazyjnie do grania.

Inną opcją może być zaproponowanie przez Was innych słuchawek, w cenie podobnej lub maksymalnie do 150-160 złotych. Na pewno przejrzę i rozważę wszelkie rozsądne propozycje, chociaż nie ukrywam, że bardzo podoba mi się wygląd zarówno HD 201, jak i SHP2700. Co do dźwięku, z jednej strony marka HD 201 mówi sama za siebie, aczkolwiek Philipsy też są chwalone w różnych zakątkach sieci, niestety nie miałem przyjemności korzystania z żadnych z nich, dlatego postanowiłem zasięgnąć opinii tutaj. Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam.

Miałem i mam okazje korzystać z Sennheiser HD 201 chwalę sobie je bardzo i mogę je polecić z czystym sumieniem