Prośba o pomoc w wycenie laptopa

Zamierzam sprzedać laptopa i zakupić (mniejszego gabarytowo) MacBooka;

Nie wiem jednak, jak poprawnie wycenić sprzęt, by nie wiele stracić na transakcji a jej dokonać.

Model: Dell Inspiron 1720

Procesor: Intel Core2Duo T7700 2.40GHz

Pamięć Ram: 4 GB

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 8600M GT z pamięcią 256 MB

Dysk twardy: Hitachi HTS722020K9SA00 200 GB

Matryca 17, 16:10, 1920x1200 pikseli, WUXGA TrueLife UltraSharp, ‘glossy’

Bateria o 9. ogniw.

Wbudowany Bluetooth, Wi-Fi, kamera internetowa i mikrofon, porty usb i FireWire itd. (w gnieździe express card pilot do obsługi playerów).

Indeks wydajności systemu Windows: 4,8

Gwarancja (worldwide) Della do dnia: 12.09.2010

Do tego org. system Windows Vista Home Premium (angielski z możliwością spolszczenia), komplet zał. programów i sterowników, pudło, dokupiony koszyk na drugi dysk, zapasowa bateria 9. ogniwowa (nowa, nieformatowana) + pokrowiec ochronny, org. zasilacz z wtyczką ‘europejską’.

Notebook wygląda na nowy, nie nosi śladów użytkowania (notebook został wpięty do stacji dokującej, nie był wynoszony z domu, klawiatura jest nietknięta, bo używałem dodatkowej na USB).

Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

i po co kłamać ?? vista HP nie umożliwia legalnego spolszczenia :] tylko wersja ultimate, co do wartości lapka ok 3 koła warty jest może nawet więcej, w końcu to dell z matrycą fullhd.

Kłamać? Gdzieś widziałem programik polonizujący (znaczy do zmiany języka na dowolny) w Viście, chyba nie ma różnicy, na jakiej edycji systemu się go użyje (choć mogę się mylić).

Okolice 3 tysięcy? Słabiutko :confused:

Może znajdzie się ktoś jeszcze, kto pomoże w wycenie (sprawdzałem wszelkie ‘porównywarki’ cenowe, ale ujęte są w nich Inspirony ze słabszą konfiguracją).

ten programik łamie zapisy licencji :

http://allegro.pl/item561271356_dell_in … c5096.html

masz lepszego lapka, nowy z lepszym procem i blu rayem i 2 dyski twarde.

wątpię żeby ci ktoś dał więcej za starego laptopa

to nie jest stary laptop aczkolwiek już używany, choć w dobrym stanie jak pisze autor, te 3 koła to dobra cena…może da sięwynegocjować 3,3.