Prośba o pomoc!

Witam

Czy mógł by ktoś przejrzeć mojego loga z HijackThis będę bardzo wdzięczny z góry dziękuje za pomoc :wink:

Pozdrawiam

optymalizacja autostartu:

http://www.tweaks.pl/czytaj,optymalizac … l,483.html

na pewno wywal javę, nero, itune i inne programy których nie używasz. Najlepiej zrób to za pośrednictwem TuneUp. I napisz czy podejrzewasz jakiś syf czy tylko tak wstawiasz log?

Uruchom HiJack This wybierz Do a System Scan Only , następnie zaznacz te wpisy.

C:\Program Files\My Drive Meter\Data\dat01\MyDM_Service.exe

C:\Documents and Settings\Michał\Menu Start\Programy\Autostart\smgr32.exe

O2 - BHO: AskBar BHO - {201f27d4-3704-41d6-89c1-aa35e39143ed} - C:\Program Files\AskBarDis\bar\bin\askBar.dll

O2 - BHO: Loader Class - {F880A4A8-C436-4AC4-AFD1-AA0BDC9552DD} - (no file)

O3 - Toolbar: Ask Toolbar - {3041d03e-fd4b-44e0-b742-2d9b88305f98} - C:\Program Files\AskBarDis\bar\bin\askBar.dll

O4 - HKLM\..\Run: [My Drive Meter] C:\Program Files\My Drive Meter\Data\dat01\MyDM_Service.exe

O4 - Startup: smgr32.exe

Po zaznaczeniu wybierz Fix checked. Pokaż nowego loga po usuwaniu.

Przeskanuj tym komputer: CCleaner (Oczyść także rejestr oraz wejdź w zakładkę ‘Narzędzia’ >> ‘Przywracanie systemu’ i usuń wszystko oprócz pierwszego.)

Następnie przeskanuj tym komputer i usuń wszystko: Odkurzacz

Potem oczyść tym wszystko: ATF-Cleaner (Kliknij ‘Select All’)

Wejdź w Start >> Akcesoria >> Narzędzia systemowe >> Oczyszczanie dysku oczyść nim cały dysk ‘C’.

Oto nowy log po “fixie”.Nie mogłem jednak znaleźć gdy zaznaczyłem tego

sprawdziłem kilka razy bardzo dokładnie i nie było tego ,resztę zaznaczyłem bezproblemowo.

Wrzuciłem loga ponieważ dawno komputer nie był czyszczony od świństwa a korzystało z niego większość członków rodziny i nie wiem czego mógł się nabawić ,a teraz zależy mi na bezpieczeństwie danych.Wczoraj skanowałem go antywirusem Kasperskym i znalazł z 4 wirusy które usunąłem. Skorzystam z waszych rad.

Dziękuje za fachową pomoc.

W logu czysto. Podaj z ComboFix.

Przeskanuj tym komputer: CCleaner (Oczyść także rejestr oraz wejdź w zakładkę ‘Narzędzia’ >> ‘Przywracanie systemu’ i usuń wszystko oprócz pierwszego.)

Potem oczyść tym wszystko: ATF-Cleaner (Kliknij ‘Select All’ a potem ‘Empty selected’)

Wejdź w Start >> Akcesoria >> Narzędzia systemowe >> Oczyszczanie dysku oczyść nim cały dysk ‘C’.

  1. Przeskanuj tym komputer: MBAM

  2. Przeskanuj tym komputer: Spy-Bot

myślałem że chodzi o fixa z HijackThis ,nie znam tych wszystkich programów

Wywal śmieć Bonjour. http://www.searchengines.pl/Jak-usunac- … 03177.html

Te dwie rzeczy się sprzeczają. :shock:

logi-combofix-zle-zasady-forum-t333739.html

to co warto mi instalować tego combofix jeśli to taki “niebezpieczny” programik