Prosba o sprawdzenie loga, nie moge wlaczyc programow

Prosze o pomoc jak najszybciej, mam sporo zdjec do oborbienia a komputer najwyrazniej sie buntuje. Zaraz po wlaczeniu nie da si euruchomic wiekszosci badz kilku programow, Mozilla, Explorer, Bridge czy Photoshop CS3. Niekiedy pomaga restart, tak jak i tym razem. Jak juz zadziala pracuje dobrze i z odpowiednia szybkoascia. Nadmienie ze ostatnio kupilem nowy monitor Dell 2408 wfp (on ma czytniki kart CF i SD, pojawily sie ich ikonki w moj komputer). i podlaczylem nowy twardy dysyk zewnetrzny 500gb, teraz odlaczony. Wlasciwie od tego czasu sa te problemy… Mialem jeszcze komunikat bled sytemu windows, niestety nie pamietam jaki. Pojawial sie przy urachamianiu jakiegolwiek programu, czy podczas wykonywania operacji w Photoshop.

z gory dzikuje za sugestie

pozdrawiam

Oto log:

http://www.wklej.org/id/181923/

Dodane 21.10.2009 (Śr) 17:35

Teraz Photoshop nie czyta wszytskie pliki RAW, wczesniej pasowaly mu wszystkie… Ja oszaleje!

Dodane 21.10.2009 (Śr) 17:39

Aaa, jak juz uruchomie przegladarke i mam ten efekt ze nic sie nie chce wlaczyc, to po dluzszej walce z uruchomieniem Mozilli czy Explorera net jest wolny jak mucha w smole a niektore strony sie wogole nie otwieraja.

Log czysty najwidoczniej masz jakis konflikt sprzetowy

yellowpliszka ,

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własnego posta i usunąć błędy.

Nie mam polskiej trzcionki w kompie, przepraszam ale nie bede mogl tego zmienic.

Dodane 21.10.2009 (Śr) 18:27

Konflikt sprzetowy…? Jak to sprawdzic? Najwazniejsze ze nie ma robactwa!

Powtórny monit o dokonanie korekty tekstu