Prosba o sprawdzenie loga

witam

prosze o sprawdzenie loga z hjt objawy w kompie to raz komp chodzi wolno raz sie zacina czasem jak mu sie chce… w CS 1.6 mam lag duzy… nigdzie indziej nie mam tego…

ja widze tutaj przyczyne… C:\WINDOWS\SYSTEM32\igfxsrvc.dll

Usuń powyżej przedstawiony wpis korzystając z HijackThis.

Zwykła wersja programu BearShare posiada w sobie syf dlatego proponuję go usunąć. A jeśli koniecznie chcesz z niego korzystać to zainstaluj wersję Lite, która jest pozbawiona syfu.

Kosmetyka:

Start => uruchom => msconfig => zakładka Uruchamianie => możesz odznaczyć w/w.

W opcjach komunikatorów możesz wyłączyć uruchamianie przy starcie systemu jeśli nie są Ci potrzebne.

Start => programy => autostart => kasacja z prawokliku.

Dodatkowo przejrzyj XP - Optymalizacja, odchudzanie dla trochę bardziej zaawansowanych. Lub Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP dla trochę mniej zaawansowanych.

Czy Ty nie masz zainstalowanych żadnych programów zabezpieczających jak firewall czy antyvirus Pytajnik Jeśli rzeczywiście tak jest to proponuję koniecznie jakiś zainstalować. Pomocny w wyborze odpowiedniego tego typu oprogramowania może być ten temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=60116

pootom bzdura, wskazany przez Ciebie plik jest od Intela i jest jak najbardziej w porządku dlatego nie należy go usuwać.

pootom

Powiem tylko tyle - jak się zbliżysz do tego działu, by udzielać podobnych “porad”,to przestaniesz w ogóle pisać. :?

O4 - HKLM…\Run: [Alcmtr] ALCMTR.EXE

czytalem na forach roznych

ze wiara po usunieciu O4 - HKLM…\Run: [Alcmtr] ALCMTR.EXE w hjt traci glos nie wszcyscy tak maja ale wiekszosc osob tak pisze…

co do firewala to mam zone alarma z funkcja antywira oraz ad-aware oraz spybota

wogole komp od jakiegos czasu jest dziwnie “czysty” robilem pelno skanow i ciagle 0wirow.trojanow…

skoro ktoś radzi usunąć od grafy plik to my mu dziękujemy :slight_smile:

sorry gutek ale naprawde tak mi doradzili na innym forum tak z 2 miesiace temu i jakos pomoglo, i teraz jestem uczulony na ten plik i dlatego go wpisalem

Ostatni raz powtórzę nie znasz się na systemach i plikach jakie w nim są to nie odpowiadaj :frowning:

nie komentuję, tylko się cieszyć