Prośba o sprawdzenie loga

na 100% mam jakiegoś syfa. Objawy:

  1. nie działa w kompie dźwięk, tzn słychać error, ale juz winamp czy odtwarzacz do filmów nie działa i wyświetla błąd że albo nie ma urządzenia do odtwarzania dźwięku albo sterowników;

  2. zniknął przycisk WYŁĄCZ w pasku start, został tylko wyloguj

Ad-aware coś znalazło i usunęło, norton poznajdował wirusy na kolejno (c:), (d:), (e:) \System volume information\cośtam

  1. wyskakuje podczas pracy systemu błąd : “wystąpił błąd z aplikacją Generic Host Process for Win32 Services i zostanie ona zamknięta”

  2. rozłącza internet i jedynie restart kompa go przywraca, opcja połącz/rozłącz zmienia tylko ikonkę połączenia na aktywne/nieaktywne ale ani gg ani firefox nie działa, natomiast pokazuje cały czas transfer plików na stałym poziomie (tzn to okienko z neostrady)

co do dźwięku to ze strony :

pobierałem plik “motherboard_driver_audio_realtek_whql”- to powinny być sterowniki dźwiękowe do mojej płyty głównej Gigabyte k8nf. Wszystko działało normalnie i był dźwięk, ale komp ześwirował jak podłączyłem mu neta

log z hijackthis:

Z góry wielkie dzięki za pomoc i na prawdę chciałbym uniknąć kolejnego dziś formata…

pozdrawiam

RyleC

Poczytaj w tematach o Generic Host Process for Win32 ServicesPowinni tobie pomóc

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=66889

Popraw tytuł.

zainstalowałem jakąś poprawkę microsoftu- póki co neta nie rozłącza i nie wyskakuje błąd Generic Host Process

zainstalowałem jeszcze raz stery dźwiękowe- działają

próbuję przywrócić przycisk wyłącz i uruchom na podst tego tematu:

ale właśnie nie ma też przycisku URUCHOM :o

jak go przywrócić?

*****************************************

WSZYSTKO naprawiłem (chyba). Czy ktoś może jeszcze tylko rzucić okiem na loga z HijackThis?