Prośba o sprawdzenie loga

Ostanio zauważyłem że system włącza się dość długo, norton i adaware nic nie wykryły, ale może coś jest nie potrzebnego.

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki na czerwono usun ręcznie z dysku

Kosmetyka:

Start=>Uruchom=>Wpisz polecenie msconfig=>Zakładka Uruchamianie i odchacz:

Jeżeli nie używasz Windows Messenger to go usuń:

Start=>Uruchom=>Wpisz polecenie

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Lub programem Xp-AntiSpy PL

Mam problem z tym plikiem sziear.exe - nigdzie nie mogę go znaleźć , tak jakby go nie było, mimo że HijackThis wskazuje, że jest. Można go wywalić programem typu KillBox ?

sprobuj wlasnie killboxem

Opcje folderów w Panelu sterowania i tam:

Widok -> Pokaż ukryte pliki i foldery

I wtedy zobacz w tej lokalizacji:

Jeśli go dalej nie ma, to wklejasz w/w ścieżkę do KillBox’a i dajesz Delete on reebot , klikasz krzyżyk na czerwonym tle i zgadzasz się na restart…

Program masz tutaj:

:arrow: KillBox

Usunołem ten plik i teraz log wygląda tak:

Niestety cały czas, wolno system się ładuje i cały komputer taki wolniejszy się wydaje, ale przy uruchamianiu systetmu najbardziej to odczuwać - można coś na to poradzić?

Złączono Posta : 27.08.2005 (Sob) 16:14

Czy ktoś się spotkał może z takim problem:

Samoczynne resety po wyświetleniu okna powitania (Win Xp Home).

A tryb awaryjny zawiesza się ?

Log masz czysty

Ciachnij resztki po Messenger

Przeczyść katalogi Temp, Temporary Internet Files, Prefetch

Wyczyść rejestr programem jv16 PowerTools

Opcje rejestru =>Klikamy “Czyszczenie rejestru” (opcja pokazana na na poniższym obrazku) następnie klikamy “Kontynuuj” po czym klikamy “Start” po tym jak program sprawdzi rejestr klikamy Wybierz => Wybór specjalny i klikamy “Pozycje które można bezpiecznie usunąć” i na koniec klikamy “Usuń”

jpt3kj.jpg

Zrób defragmentacje i skandisk

Sprawdz temperature sprzetu czyli temp. procka, dysku twardego itp.

Temperature sprzetu sprawdzisz bardzo dobrym (po polskim) programem EVEREST Home Edition