Prośba o sprawdzenie loga

Miałem troche wirusów i nie wiem czy mam nadal;/ Cos czasami się mi robi z kompem, np wyskakuje komunikat ze za 60 sekund sie wylaczy system (na dole cos tam o lsass.exe jest napisane), czasami jak klikam w menu start to sie system wiesza… Prosze bardzo mocno i sprawdzenie i rady. Z góry dzieki.

O masz syf i poczytaj jak usunać: Usuwanie Trojan.Repsamo

OK dzięki, tylko link nie działa;)

Działa musisz próbowac ponieważ forum SE ma problemy nie wiem kiedy się skończą, ale próbuj sięuda musissz być ciepliwy - serio wejdziesz

Hmm ok będę próbował

Złączono Posta : 19.10.2005 (Sro) 19:24

Dobra usunąłem tego repsamo, dzięki. Ale w logu nadal sa te pozostale 2 pliki które zaznaczyles, mam je usunąć rozumiem?

Tak najlepiej programem Pocket Killbox czyli odpalasz Killboxa zaznacz opcję Delete on Reboot następnie w polu Full Path of File to Delete wklej ścieżke:

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Web Folders** ibm00001.exe**

następnie program będzie pytał o restart (oczywiście zgadzasz sie)

I to samo robisz ze ścieżką:

C:\WINDOWS\System32** egkjjiai.dll**

Znów mi się coś wbiło, albo ciągle to mialem;/ Mam niebieskie tło z napisem “your system is infected”. Domyslam sie, ze to z spysheriffa, usunąłem go ale tapeta nadal jest, fix.reg tez zastosowałem, ale nic z tego. Oto mój log z hijacka, bardzo proszę o pomoc…

poczytaj Usuwanie Stydler-a

log z hijacka nie pokazuje numeru tego pliku, ale problem w tym ze silent runners nie wykryl takiego czegos;/

Złączono Posta : 20.10.2005 (Czw) 18:26

Usunąłem ten wpis hijackiem i przy nowych skanach po resecie go niema:|

Nadal jest Tapeta - zmieniony komp?

Jest cała niebieska tapeta. Usunąłem plik desktop.html, spysheriffa odinstalowałem, fix.reg zastosowałem ale tapety zmienic sie nie da. Jak startuje windows to jest na chwile moja tapeta ale po chwili znika i juz nic nie mozna zrobic;]

LOG z Silent Runners poproszę :smiley:

Mam nadzieje, ze to jest to;)

Restrykjce:

Na początek:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmienić rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki *.* >>> Zapisać pod nazwą FIX.REG

Potem startujecie do trybu awaryjnego. Uruchamiacie stworzony plik FIX.REG i powinno pomóc jak nie nowy log z silenta :wink:

Działa, WIELKIE dzięki!

Złączono Posta : 25.10.2005 (Wto) 18:56

Mogę prosić o sprawdzenie?: