Prosba o sprawdzenie loga

internet mi padł, nie wiem co sie dzieje, prosze pomożcie :frowning:

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw).

Log ogólnie na ok wygląda :?

Tych wpisów nie usuwasz hijackiem tylko ściągnij i odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik newdotnet*_** i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish. I potem restart kompa.

Plik zaczynający się na newdotnet może mieć różne cyferki, dlatego dałem te gwiazki. Dokładnie nie napisałem jakiego ponieważ nie widać jaki to jest bo widze,że miałeś śmiecia NewDotNet :?

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj.

Po wykonaniu w/w dajesz nowy log z HijackThis plus możesz z SilentRunners.

jeśli powyżej nie poskutkuje to:

Użyj winsockfix, ściągnij, odpal, wybierz “fix”.

jejku nie wiem jak dziękować :))

winsockfix pomógł

:lol:

nowy log:

Nowy log masz już ok :slight_smile:

Nie ściągnołeś ewido :roll:

Proponuję usunąć program dostępowy od neostrady a połączenie ręcznie dial-up zrobić. Bo ten program od neostrday sporo zamula :frowning: Jak to zrobić jest opisane tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 227#561227

Możesz zajrzeć: XP - Optymalizacja, odchudzanie dla trochę bardziej zaawansowanych. Lub Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP dla trochę mniej zaawansowanych.

kiniaa

Widziałeś/aś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

I z czego się cieszysz, na drugi raz nie myl topików, bo robisz bałagan :evil:

Proponuje się przespac