Prośba o sprawdzenie loga

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Wielkie dzięki… W razie problemów jeszcze troche kogoś podręcze… pozdro

Ponawiam prośbę:

Oczywiście zapoznałem się z insrukcją… proszę tylko o potwierdzenie, że teraz jest wszystko ok i informacje czy teraz mam włączyć przywracanie systemu, czy może ma dalej zostać wyłączone… pozdro

Odpalasz Hijacka --> do a system scan only i zaznaczasz wpisy:

I klikasz na dole Fix Checked :slight_smile:

Gdzie log z Silenta? Wklej go koniecznie :slight_smile:

Po ostatnich zmianach… Za minutke wstawie z Silenta

Złączono Posta : 31.10.2006 (Wto) 16:39

Proszę otworzyć Notatnik i wkleić w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go w trybie awaryjnym

Zapisałem go w wybranym folderze i i pojawiła się tam ikona “FIX” - wpis do rejestru. Co mam teraz z nim robić? Uruchomić kompa w trybie awaryjnym i dodać ten wpis do rejestru?

Złączono Posta : 31.10.2006 (Wto) 17:11

Zapisałem go w wybranym folderze i i pojawiła się tam ikona “FIX” - wpis do rejestru. Co mam teraz z nim robić? Uruchomić kompa w trybie awaryjnym i dodać ten wpis do rejestru?

Plik mogłeś zapisać tam gdzie chcesz.

No to jak zapisałeś już pliczek tu uruchamiasz system w trybie awaryjnym, klikasz dwa razy na plik FIX.REG i jak zostaniesz spytany czy chcesz go dodać do rejestru - zgadzasz się.

Po wykonaniu możesz wkleić nowy log z silenta.

Oto log po zmianach… Cóż mam dalej czynić?

Złączono Posta : 31.10.2006 (Wto) 18:22

Brak odpowiedzi na ostatecznego loga mam traktować jako informacje, że wszystko jest ok?? Jeśli tak to dziękuję bardzo za pomoc… Pozdrawiam

Czysto :slight_smile:

Brak odpowiedzi masz traktować jako fakt, że chwilowo nie ma osoby, która jest w stanie Ci pomóc :slight_smile:

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222