Prośba o sprawdzenie logów FRST i Additon - zacinające się filmy

Witam, 

dzisiaj zaczęły mi się zacinać filmy i ogólnie system zacina się na jakąś sekundę co jakiś czas. Wydaje mi się, że mogłem pobrać jakiś syf z internetu. Prośba o analizę logów. 

FRST http://www.wklej.org/id/1633750/

Addition http://www.wklej.org/id/1633751/

Nie widać infekcji. Odinstaluj Akamai NetSession Interface.

Filmy przycinają ci się otwierane z dysku twardego czy podczas ogladania przez przeglądarkę? Spróbuj w pierwszej kolejności zainstalować nowe sterowniki go grafiki.

Z dysku oglądam. Ogólnie zauważyłem, że cały system na niecałą sekundę się zawiesza co jakiś czas. Sterowniki mam zaktualizowane do najnowszych. Stało się to nagle. Oglądałem jakiś film wcześniej i było ok, uśpiłem komputer i potem po przywróceniu się tak dzieje. Resety komputera nic nie pomogły.

U mnie identyczny problem od dzisiaj. Zarówno filmy z dysku, jak i te oglądane przez przeglądarkę, livestream na stronach, sopcast, itp. - wszystko krzaczy się na sekundę z częstotliwością co kilka minut. Podobnie sterowniki grafy aktualne i logi bez zarzutów. Nie mam pojęcia o co chodzi, ale problem jest cholernie irytujący.

Wyczytałem, że to może dziać się przez aktualizację KB3001652. Mam ją zainstalowaną, ale nie mogę jej odinstalować (w historii jest widoczna, ale w liście aktualizacji do instalowania jej nie ma - dlaczego? )

Qrcze to jest jakaś masakra z dnia na dzień i mam to samo i nie bardzo wiadomo przez co chyba zacznę wywalać aktualizacje windowsa bo nie da sie grać ani ogladać filmików bowszystko się zacina.

Powiem tak, poszedłem na łatwiznę, bo nie mogłem nawet usunąć tej konkretnej aktualizacji. Zrobiłem format, nie zaznaczyłem tej aktualizacji do instalowania i wszystko chodzi i śmiga bez problemu. Nie wiem, czy rzeczywiście to była wina tej aktualizacji, ale fakt, że to pojawiło się po ostatnich aktualizacjach od MS może świadczyć właśnie o tym. 

Ja pewnie zrobię format i będę bardziej uwazał na aktualizację. Ogólnie to miałem taki problem jak wyszedło 8.1 i zrobiłem update to wtedy wiele programów mi padło i wtedy poszedł format. Teraz myślałem że już coś porawili i rzeczywiscie jak zrobiłem 2 raz przeskok to już takich problemów nie było do właśnie zeszłego tygodnia chociaż ja u siebie nie znalazłem tej aktualizacji zainstalowanej i tak mam problem z poprawnym działaniem systemu.