Prośba o sprawdzenie logów FRST i Additon - zacinające się filmy


(janki111) #1

Witam, 

dzisiaj zaczęły mi się zacinać filmy i ogólnie system zacina się na jakąś sekundę co jakiś czas. Wydaje mi się, że mogłem pobrać jakiś syf z internetu. Prośba o analizę logów. 

FRST http://www.wklej.org/id/1633750/

Addition http://www.wklej.org/id/1633751/


(Atis) #2

Nie widać infekcji. Odinstaluj Akamai NetSession Interface.


(pantera272) #3

Filmy przycinają ci się otwierane z dysku twardego czy podczas ogladania przez przeglądarkę? Spróbuj w pierwszej kolejności zainstalować nowe sterowniki go grafiki.


(janki111) #4

Z dysku oglądam. Ogólnie zauważyłem, że cały system na niecałą sekundę się zawiesza co jakiś czas. Sterowniki mam zaktualizowane do najnowszych. Stało się to nagle. Oglądałem jakiś film wcześniej i było ok, uśpiłem komputer i potem po przywróceniu się tak dzieje. Resety komputera nic nie pomogły.


(Womi85) #5

U mnie identyczny problem od dzisiaj. Zarówno filmy z dysku, jak i te oglądane przez przeglądarkę, livestream na stronach, sopcast, itp. - wszystko krzaczy się na sekundę z częstotliwością co kilka minut. Podobnie sterowniki grafy aktualne i logi bez zarzutów. Nie mam pojęcia o co chodzi, ale problem jest cholernie irytujący.


(janki111) #6

Wyczytałem, że to może dziać się przez aktualizację KB3001652. Mam ją zainstalowaną, ale nie mogę jej odinstalować (w historii jest widoczna, ale w liście aktualizacji do instalowania jej nie ma - dlaczego? )


(Kleryk123) #7

Qrcze to jest jakaś masakra z dnia na dzień i mam to samo i nie bardzo wiadomo przez co chyba zacznę wywalać aktualizacje windowsa bo nie da sie grać ani ogladać filmików bowszystko się zacina.


(janki111) #8

Powiem tak, poszedłem na łatwiznę, bo nie mogłem nawet usunąć tej konkretnej aktualizacji. Zrobiłem format, nie zaznaczyłem tej aktualizacji do instalowania i wszystko chodzi i śmiga bez problemu. Nie wiem, czy rzeczywiście to była wina tej aktualizacji, ale fakt, że to pojawiło się po ostatnich aktualizacjach od MS może świadczyć właśnie o tym. 


(Kleryk123) #9

Ja pewnie zrobię format i będę bardziej uwazał na aktualizację. Ogólnie to miałem taki problem jak wyszedło 8.1 i zrobiłem update to wtedy wiele programów mi padło i wtedy poszedł format. Teraz myślałem że już coś porawili i rzeczywiscie jak zrobiłem 2 raz przeskok to już takich problemów nie było do właśnie zeszłego tygodnia chociaż ja u siebie nie znalazłem tej aktualizacji zainstalowanej i tak mam problem z poprawnym działaniem systemu.