Prośba o tłumaczenie

wiem wiem trzeba było się uczyć ale mam prośbę napisałem CV EUROPASS w języku polskim i czy ktoś mógłby mi je przetłumaczyć na angielski ??

z góry dziękuję

boshe!!

jeśli juz chcesz wysługiwać się innymi to mógłbyś chociaż zrobić to komputerm :smiley:

np. English Translator (płatny)

jak ktoś zna jakiś darmowy to bym prosił o info

a koledze zamiast sie obijać radziłbym popracować, zdolności językowe naprawde sie przydają !!

Ja powiem inaczej, skoro nie umiesz angielskiego to po co Ci CV w tym języku :roll:

Bez jaj, jakby wysłał CV z bzdurami, które tworzy te program to by był spalony na starcie :roll:

skoro nie umie napisać sobie sam CV po angielsku to po startuje gdziekolwiek gdzie potrzebna jest znajomość jeżyka??

ja stawiam że to do szkoły jest i komuś “brakuje motywacji do pracy” (u mnie facetka tak gadała jak duzo osób nie odrobiło pracy domowej, a na następną lekcje było 3x tyle) :smiley:

http://www.translate.pl/

Moze ma napisac na zadanie CV po angielsku , ja kiedys mialem podobne zadanie , ale jestem w koncu dopiero w 2gim , ale juz mialem cos podobnego :wink: Bo jezeli za dobrze nie umie poslugiwac sie j.angielskim to watpie by staral sie o jakas prace w tymze jezyku :wink: