Prośba o wycene komputera

jak sądzicie ile to jest warte:

procesor pentium 4 650 3,4ghz

płyta główna gigabyte 8i915p-d

grafa geforce 6600 128/128bit

ram 1024mb ddr2 533 goodram

dysk wd caviar sata 120gb

nagrywarka dvd lg gsa 4167b

stacja dyskietek

obudowa +zasilacz colorsit 480w pfc

monitor lcd 17" lg flatron l1710s

klawiatyra logitech,mysz

sprzęt ma 10 miesięcy wszystkie podzespoły mają jeszcze conajmniej rok gwarancjii

Allegro, dział komputery i sobie spisz ceny i mniej więcej wiesz ile wart.

http://www.allegro.pl/

Na allegro już sprawdzałem ,ale chcę poznać opinie forumowiczów ,widze kilka podobnych tematów i ich autorzy nie są odsyłani na allegro .Chodzi mi o to, że mam kupca na ten sprzęt, który daje za niego 2000zł jak myślicie warto?

Ja za 2 koła sprzedałem dużo gorszego sprzęta. Poszukałbym jeszcze . Spróbuj wyrwać 2200-2300 zł.

Mój przedmówca ma rację, 2000 to trochę za mało.

Wg mnie to cena okazyjna, ja bym poszukal kogos kto by dal ze 2400-2500. Ile lat lub miesiecy ma ten sprzęcik?

2200-2400 sprzęt tanieje jak będziesz się dłużej zastanawiał to będzie warty jeszcze mniej :stuck_out_tongue: , ale zapewne zasialcz Colorista to ktoś kupi bombe :lol:

Ok.dzieki za wasze opinie,co do zasilacza ,to nie stwarza żadnych problemów napięcia trzyma wzorcowo (mierzyłem miernikiem)zaraz ktoś powie ze to bomba z opóżnionym zapłonem,może i tak ale znam wiele przypadków w których firmowe zasilacze też się nie popisały ,więc to czasem kwestia szczęscia jak się trafi .Jasne ,że lepiej mieć coś firmowego ale nie zawsze kogoś stać.

Pozdro

to wybiera fortrona, a nie colorshity ;/

Każdy może paść,ale dobre mają dobre zabezpieczenia.

Poczytaj

Istna bomba z tego zasilacza :mrgreen: