Prośba o wycenę sprzętu // Sprzedam komputer

Witam,

mój rodzony brat stwierdził, że od czasu kiedy sprawił sobie ps3 jego komputer stacjonarny nie jest mu potrzebny. Postanowił więc go odsprzedać. Jego parametry są następujące:

Procesor: AMD Athlon 64 x2 3800+ (2ghz na rdzeniu) + jednordzeniowy procesor AMD Athlon 64 o taktowaniu 2,2GHz

Grafika: Nvidia GeForce 9600GT (od Gainwarda, niestety wiatrak na chłodzeniu został uszkodzony i ręcznie dokleiłem do niego jeden 60mm wiatrak do chłodzenia obudowy który o dziwo spisuje się rewelacyjnie :slight_smile: ) + gratis karta na AGP Nvidia GeForce FX5200

Karta dźwiękowa: SoundBlaster Audigy

Płyta główna: ASRock 939Dual-VSTA (złącze zarówno PCI-Express jak i AGP 8x)

Ram: 1,5GB DDR1 400mhz

Dysk twardy: Maxtor 80gb

Obudowa od Tracera wraz z jego zasilaczem 400Watt chyba (dorzucam zasilacz 450Watt LC Power)

Do odsprzedania posiadam również 2letni, 19calowy monitor Samsunga o rozdzielczości 1440x900 na gwarancji do września tego roku!

Proszę o podanie oddzielnej wyceny dla komputera i monitora :slight_smile:

Ewentualnie czy nie lepiej będzie sprzedać jednostkę centralną na części?

Pozdrawiam :slight_smile:

Zdecydowanie lepiej na części. Komp 200-250zł monitor też ze 200zł

Patrząc po ceach na allegro to samo procesor jest 200zł wart + grafika jakieś 150zł

Mówiłem w całości :stuck_out_tongue: na części bardziej się opłaca jak procek starszy niż mój może być wart równowartość mojego nowego procka:P chyba spojrzałeś na najdroższą aukcję

Sprawdź jeszcze raz :smiley:

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=athlon+64+x2+939