Prośba o złożenie komputera do 4000 zł

(Stały_bywalec) #1

Witam. Zastanawiam się nad kupnem nowego kompa ponieważ na 3 letnim lapku za bardzo sobie już nie pogram a komputer ma mi służyć głównie do rozrywki oraz internetu i filmów. Jeżeli chodzi o gry to komp miałby uciagnąć bez problemu (o ile to możliwe) takie tytuły jak najnowszy Medal of Honor, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Sniper: Ghost Warrior itp. posiadające podobne wymagania. Z góry mówię, że TAK, WIEM, ŻE KOMPUTRONIK JEST DROGI ale w miare mozliwości jak możecie podajcie mi jakieś konkretne bebechy do komputera z tego właśnie sklepu. Sklep ten mam blisko więc w razie jakiejś awarii (tfu, tfu...) będzie blisko i nie będę musiał się bawić w jakieś wysyłki. W tej cenie ma być zawarte wszystko, tj.: Obudowa, bebechy (proszę o podanie cen), jakaś klawiatura - nie musi być bajerancka, wystarczy najzwyklejsza. Myszkę mam starą, bezprzewodową i jestem z niej bardzo zadowolony oraz monitor. Chciałbym kupić coś z tunerem tv. W oko wpadł mi http://allegro.pl/monitor-lg-tuner-tv-p ... 58764.html Czy możecie coś o tym powiedzieć? Z TV będę korzystał raczej sporadycznie ale w sumie przyda mi się od czasu do czasu. Liczę na waszą pomoc i czekam na jakieś propozycje.

(Jurninho25) #2

Sam zestaw taki:

Procesor:Intel Core i5-760 /2.8GHz, 8MB, LGA1156, BOX/699 zł

Płyta główna:DFI LanParty DK /intel P55/330 zł

Wentylator:Zalman CNPS10X Performa/135 zł

Pamięć RAM:GoodRam 4GB (2x2GB) 1600MHz CL8 Play/339 zł

Dysk twardy:Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3/145 zł

Karta graficzna:Gigabyte GeForce GTX 470 1280MB DDR5 /320bit/ 2xDVI/HDMI/999 zł

Nagrywarka DVD:Samsung SH-S223L SATA LightScribe (black)/99 zł

Obudowa:Cooler Master Elite 430 (black)/159 zł

Zasilacz:Fractal Design Integra 500W/215 zł

Wychodzi za to: 3120 zł, ceny z esc.pl + reszta kaski na monitor, klawiaturę i co tam chcesz:) Chciałeś podzespoły z komputronika, ale licz się z tym, że podzespoły wyżej wymienione bd sporo droższe, a więc nie trudno się domyśleć, że i cena zestawu pójdzie w górę. A składając tam zestaw w podobnej cenie nie trudno się domyślić również, że bd mniej wydajny...Sam decyduj gdzie wolisz kupić:slight_smile:

(Dwodnicki) #3

Jak musi być komputronik, że masz blisko, rozumiem, ale chociaż powiedz mnije więcej gdzie mieszkasz, może się jakiś inny sklep trafi i będzie taniej.

(Fokal) #4

Z tego co widzę to alsen.pl ma 2 salony w Rudzie Śląskiej (tam chyba mieszka autor :wink:) ceny nie rewelacyjne, ale przyzwoite (taniej niż w komputroniku), minus taki, że mają bardzo ograniczony wybór jeśli chodzi o procki.

(Dwodnicki) #5

Ruda Śl. nie zauważyłem:P Jak mi się wydaje bo byłem kiedyś na śląsku w Bytomiu to ma blisko tramwajem wszędzie, więc myślę że sąsiednie miasto jakieś też można było by brać pod uwagę:slight_smile:

Poczekamy na bywalca:) i co on o tym sądzi

(Azazel33) #6

hmm.. Wlasnie ja skladalem w instalnecie (nalezy do sieci alsen) wszystko mieli do wyboru, na drugi dzien do odbioru mialem komputer.

(Stały_bywalec) #7

Jak dobrze zauwazył wiggly mieszkam właśnie w Rudzie Śląskiej. Fakt do bytomia mam blisko bo jakies 20 minut baną :smiley: A może byście coś polecili i "piskładali" w Proline? Za bardzo się na tym nie znam, co wząść jaką dobrą płyte główną, procesor itd...