Prośba wielka o sprawdzenie zrzutu z hijack/mam mały problem

Mam pytanie o zrzut z hijack (niepokoi mnie szczególnie 017):

Dzisiaj zaczął mi się wyłączać (sam) komp, ale dopiero jak właczał się wygaszacz ekranu. Patrzyłem, czy w ustawieniach czegoś nie zmieniałem, wszystko było ok. Skanowałem on-line kasperskim, normalnie avastem i tylko avast znalazł plik : win32:kuang2 w system volume information. Na stronie avasta jest napisane, że w przypadku znalezienia sygnatur pandy może tak się zachowywać (mam pandę online skaner). Oświećcie mnie proszę, bo już zgłupiałem od tego czytania! !!

to do wywalenia:

O4 - Startup: PowerReg Scheduler.exe

reszta wydaje sie czysta.

przeskanuj system SpyBotem: Search & Destroy i Ad-Awarem.

pozdrawiam.

Taką też miałem nadzieję, a że jestem neptek czasem…taka już moja natura. Dzięki za porady, powiedz mi jeszcze dlaczego może mi się wyłączać całkowicie komp (tylko jak jest włączony wygaszacz ekranu). Bez wygaszacza wszystko w normie. Może coś wyciąłem niechcący??? :spoko:

przeskanuj najpierw tymi programami co podałem. możliwe, że problem zniknie (jakoś ta nazwa PowerReg Scheduler jest niepokojąca :slight_smile: ).

Mnie też niepokoi, poczekam jeszcze może ktoś coś dorzuci. Wielkie dzięki Freedom, zaraz przelecę…kompa wzmiankowanymi programami.

  1. Jak nie chcesz mieć neta - to go skasuj :mrgreen:

Ale zapewne nikt sobie tego nie życzy :stuck_out_tongue: