Prosiłbym o pomoc w złożeniu kompa

Ale nigdy nie będzie tak wydajny jak ten C2D pamiętajmy że jego też można podkręcić a co z kartą to oczywiście 8800Gt jest lepsza teraz wybór należy do autora tematu czy lepszy procek, czy może lepsza karta graficzna.

Podpowiedź:

Lepsza karta - więcej klatek w grze

Lepszy procek - szybkie działanie w programach takich jak winrar, adobe premiere pro i więcej programów wielowątkowych.

PS: Tera kompa się nie opłaca kupować bo ceny są duże. Poczekaj aż wyjdą karty serii 9xxx to wtedy 8800GT stanieje tak że go dostaniesz gdzieś za 900zł. Proce też nowe wyjdą tzw. pentryny, i te starsze modele stanieją.

Już chyba gdzieś to pisałem tak myśląc nigdy się nie kupi komputera bo koncerny ciągle coś wymyślają np. na połowie roku 2008 ma wyjść R700 co będzie miał wydajność bagatela 2 teraflopów co teraz karty osiągają ledwo 500 teraflopów

Nom własnie ja już natym kompie długo nie pociągne a chciałbym w coś nowszego pograć. Myśle ze na taki zestawik będe mógł zainstalowąc Viste prawda ? Najcześciej to na kompie gram i kozystam z internetu jedynie pakiet Office 2007 zainstalwany ale on juz mi działa na tym zestawie raaczej bez zakłóceń takze na nowym zestawie nie bedzie problemu no i czasami jakiś skromny graficzny program do obróbki fotki czy coś ale najbardziej zależy mi na grach zeby troche na nim pograć takze lepiej postawić więcej na karte graficzną niż na procka ?

Jeśli grasz to grafa na 1st miejscu