Proste pytanie Windows vista

Na poczatku;jestem laikiem-po prostu nie mam czasu na czeste siedzenie przy komputerze.Glowny moj cel to -wyczyscic komputer-wyzerowac go do tzw"ustawien fabrycznych"! !!

Toshiba ma zapewne system Recovery. Włączasz go klawiszem F8 podczas bootowania. Wybierasz, jak pamiętam ostatnią opcję (Przywracanie ustawień fabrycznych). Jak już uruchomi się program przywracający system, to można wybrać opcję formatowania i przywrócenia systemu na pierwszą partycję. To oznacza, że szczyści “dysk C:”, wgra system świeżonkę wraz ze sterownikami, zaś na D powinien pozostać nietknięty.

Najpierw ustal, czy masz partycję Recovery (zwykle jest ukryta), na niej masz system, czyli z Recovery

ponownie instalujesz system i masz laptopa, jakbyś go dopiero kupił.

Formatowanie usunie wszystko, ale formatował będziesz partycję “X”, zaś Recovery masz na innej partycji

powiedzmy “Y”.

Dysk startowy, nie jest płytą z systemem.

Recovery uruchomisz naciskając przy starcie komputera , któryś z klawiszy F4, F5, F6…

reos , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Tak tez zrobilem.Juz wgralem od nowa.Wszystko dziala.Mam jeszcze jedna prosbe-chcialbym teraz zmienic wersje jezykowa-na polska-mam niemiecka.Dzieki za pomoc