Prosty komunikator na Vistę

Witam.

Prosze o propozycje prostych zawsze działających komunikatorów na system Vista. Prosze żeby był prosty jak GG mniej-więcej gdyż szukam czegoś dla wujka na komputer, a on nie za bardzo będzie sie umiał obsłużyć jeżeli będzie za dużo “udziwnień”. :wink: GG odpada bo pada :smiley: na Viście. :wink: Więc proszę jak najprostsz i intuicyjny.

Pozdrawiam.

dziwnie bo mi gg działa super na viście…może używasz pirackiej visty bez poprawek? bo ja mam wszystkie poprawki pobrane za pomocą windows update oraz kilka ważnych ze strony microsoftu i gg działa ok.

lol…z gg zawsze są i będą problemy…nic na to nie poradzisz…ja polecam aqq 2,0 GP…to już bardzo stabina beta…niedługo finalka wyjdzie…tutaj strona aqq - http://www.aqq.eu

programy chyba problemy :slight_smile: ja też polecam aqq

jak poprzednicy oczywiście aqq jest najlepsze !!

no tak ale chodzi o to żeby komunikator był prosty w obsłudze chociarz jak gg, a AQQ jest takie? :?

Dla mnie bardzo proste w konfiguracji i obsłudze. Co nie wiesz jak sie wiadomośći wysyła? :mrgreen: :mrgreen:

nee… :confused: aqq jest zwalone! trzeba wpisywać dane osobowe jak w Spiku a to jest jeszcze większa lipa. :confused: prosze o inne porpozycje

komunikator tak prosty jak gg a nawet prostrzy bo nie ma tyle problemów…

jak Ci nie pasują dane osobowe to wpisz cus w stylu fhfjghuidhgufdhgofhguifdg i już ;0

Jezus, skoro Ci ani GG nie pasuje ani AQQ to lipa :confused:

Reszta to cięższe.

Spróbuj AQQ2 a się nie zawiedziesz :wink:

Próbowałem. Jakies taqki smieszne. tylizacja bardzo fajna, ale jakoś mi te zachowania tego komunikatora sie nie podobaja. Albo to po prostu przyzwyczajenie do GG. :wink:

może najnowsza beta tlen.pl ?

polecam mirandę wyśmiemity multikomunikator

jak chcesz prosty to zainstaluj Pidgin’a, jego interfejs jest prosty i dotego całkiem całkiem wygląda, istnieje też wersja portable której nie trzeba instalować (ja jej używam :stuck_out_tongue: )

oto link http://portableapps.com/apps/internet/pidgin_portable

Przyzwyczajenie do GG :wink:

Myślisz, że każdy user AQQ czy innych komunikatorów nigdy nie miał GG? :wink: Myślę, że każdy miał kiedyś GG i przesiadł się na coś innego bo w życiu trzeba “ryzykować” :smiley:

AQQ używam od ~2ch miesięcy a wcześniej kilka lat GG.

Na początku wszystko wydawało mi się trudne, dziwne ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego :wink:

EDIT:

Osobiście uważam, że miranda jest dość dziwna.

Ciężko mi się tam było połapać i tworzy tyle ikonek w trayu… jezus…

w AQQ za dużą wagę przywiazuje się do wyglądu mniej do funkcjonalności. jest przebajerowany i dlatego mało intuicyjny.

komunikator Miranda może służyć za wzór łatwości a zarazem bardzo dużej możliwości rozbudowy i konfiguracji