Prosty program do trzymania skrótów

(sla17) #1

Witam,

kiedyś miałem taki program, gdzie po kliknięciu wyskakiwał taki prostokąt i można było tam wrzucać swoje skróty. Programik był malutki, prosty, ale działał :wink:

Wyskakiwał w tym miejscu, gdzie była ikonka (tak jak np. po prawej stronie jest sieć bezprzewodowa a W7, po kliknięciu wyskakuje lista - tak to wyglądało, tylko bardziej kwadratowe pole.

Pojęcia nie mam, jak to się zwie ani jak to szukać, dlatego może ktoś wie, jak to się nazywa albo jakaś równie prosta alternatywa :slight_smile:

Pozdrawiam!

(Dimm Dna) #2

Jakiś typowy Dock by Cię nie zadowolił? Sam jestem ciekaw takiego rozwiązania, ale na razie może rozwiązać twój problem.

Znany jest Rocket Dock

(Vanshei) #3

nie prościej utworzyć nowy pasek narzędzi i dodać folder ze skrótami ? :slight_smile:

obrazeknh.jpg

(sla17) #4

Dimm , no właśnie zbytnio nie może być, bo u mnie są z nim jakieś problemy, że gdy mam na jeden ekran wszystko na sekundę się zamraża przy minimalizowaniu, aby tak nie było nie mogę mieć dwóch ekranów, a żeby mieć dwa ekrany też nie mogę, bo korzystam z tej fajnej funkcji dosyć często - że przesuwam okno do rogu i robi mi się na pół ekranu, co na dwóch ekranach... nie działa to, a z dwóch ekranów nie mogę korzystać bo ten drugi ekran to telewizor wiszący przy oknie :smiley:

vanshei , hmmm, też można, jednak tamto rozwiązanie bardziej mi się podobało - ale dzięki, jak nie znajdę tamtego, to wtedy zrobię tak, jak ty radzisz :smiley:

To wyglądało mniej więcej tak (wiadomo, te ikonki na tym białym tle były normalne, proste, tło też inaczej wyglądało (z tego co pamiętam można było je zmieniać), ale tak ogólnie żeby wiedzieć o co chodzi :d

xgrocph8m8q0_t.jpg

(sla17) #5

Tak jest, dzięki, dzięki, dzięki :slight_smile: