Prosty program magazynowo - księgowy


(pawulon_) #1

Witam,

Otwieram sklep internetowy, działalność będzie prowadzona na zasadzie księgi przychodów i rozchodów

Poszukuję programu, który pozwoli mi na ewidencję magazynową, prowadzenie księgi rozchodów i przychodów

Pomóżcie znaleźć tanie i dobre rozwiązanie dla nowo założonej jednoosobowej działalności gospodarczej

Pozdrawiam

Paweł


(klonmarcin) #2

Myślę, że w tym dziale znajdziesz coś dla siebie

http://www.dobreprogramy.pl/Firma,Windows,3.html

:slight_smile:


(bartek0483) #3

Sprawdź programy z serii Pakiet Przedsiębiorcy. Możesz pobrać stąd:

Program do fakturowania i obsługi magazynu - http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/sprzedaz-i-magazyn

Program do KPiR - http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega


(Bozenka 18) #4

Jeżeli chodzi o program do obsługi magazynu wraz z możliwością wystawiania faktur, to polecam http://www.systim.pl/. Pracuję na nim ok kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona, dość często nawet zostają wprowadzane aktualizacje. Jeżeli chodzi o program do prowadzenia księgi dochodów i rozchodów to niestety posiadam brak rzetelnych informacji w tej kwestii.


(Kidcom) #5

Polecam program księgowy WF-KaPeR do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz

ryczałtowej ewidencji sprzedaży. Zobacz sobie więcej na http://www.wf-kaper.pl


(kasieńka24) #6

Od paru miesięcy korzystam z programu www.szybkafaktura.pl .Dla osób ,które założyły firmę jest on idealny .Można szybko i łatwo wystawić podstawowe dokumenty(na przykład faktura VAT ),sporządzać KpiR i wiele innych przydatnych rzeczy.Jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń ,tak więc polecam .


(arturo_101 ) #7

Proszę sprawdzić również rozwiązanie intea. Korzystam i jestem zadowolony. Szukalem rozwiazania w podobnym zakresie. Na stronie produktowej istnieje możliwość wygenerowania systemu z potrzebnymi funkcjonalnościami i testowania przez 3 miesiące za darmo. http://www.intea.pl/kreator_produktu


(mateo234) #8

To zależy jaką formę opodatkowania wybrałeś w firmie. U mnie to akurat jest ryczałt ewidencjonowany w związku z czym korzystam z programu iFirmy. Posiadają oni również moduły dla innych form opodatkowania jak księga przychodów i rozchodów. Polecam zajrzeć na ich stronę internetową, dzięki czemu będzie mogli przejrzeć pełną ofertę tej firmy. Przy okazji polecam ich również jako biuro rachunkowe online.


(Beruv) #9

Do takich zadań najlepiej sprawdziłaby się jakaś platforma integracyjna. Zebrałaby w jedno miejsce wszystko co istotne, z jednego miejsca wszystko byłoby zarządzane. Dobrym wyborem byłaby taka z modułami, wtedy już w ogóle można ją dostosować pod siebie i prowadzony biznes. Jestem zdania że w tej kwestii lepiej postawić na płatne oprogramowanie, nie patrząc na cenę. Jest lepiej dopracowane od darmowych zamienników i w zamian dostajemy ciągłe wsparcie. :slight_smile: