Proszę o doradzenie mi z kartą graficzną

Witam Was serdecznie!

Mam ja sie okazuje poważny problem a mianowicie tyczy sie on karty graficznej zakupionej w sklepie http://www.icomp.pl przez internet!

A więc karta po miesiącu użytkowania spaliła się i wysłałem ją do sklepu w celu naprawy! Niby wszystko w pożądku miły kontakt i ogólnie. Karta została odesłana do producenta w celu naprawy\wymiany niby ok. Lecz gdy czas na naprawe bądż wymiane dobiega końca zaczynają sie problemy tego typu iż dzwonie do nich i mówia mi ze nie mogą się skontaktować z producentem i niewiedzą co robić! Póżniej po napisaniu e-maila do serwisu reklamacyjnego dostaję odpowiedż iż w tej chwili nie posiadają takich kart na sklepie bo gdyby mieli to karta została by mi wymieniona od ręki! I że bedą się kontaktować z producentem i kierownikiem sklepu gdyż jak coś zaproponują mi inną karte!I tak zaczęło sie od piątku wydzwaniam do nich całymi dniami (cały piątek całą sobote) i wreszcie po kilku godzinach odbiera pan ze sklepu i mówie mu jaka jest sprawa i że okres naprawy już minął pare dni temu iże dział reklamacji nie odbiera telefonu i że na sklepie zauważyłem świeżą dostawe tych kart w wersji 128/128 i 256/256 a on mi na to że widocznie jest jakiś błąd nastronie i takie tam ściemnianie i że moja karta wciąż przebywa u producenta!(Dodam iż karty są w sprzedaży w sklepie i także przez allegro sprzedawane przez ten sklep i ludzie kupują więc na bank mi ściemniał) i obiecał kontakt ze mną i dalej nic!

Proszę doradżcie co mam począć w tej sprawie! Bo już mam dość tego! Dodam iż ta karta to Palit 6800GS 128/128 na AGP

Możesz sprawdzić, co jest warta dziennikarka pani Kasia z Komputer Świat może pomoże w końcu zajmuje się takimi przypadkami,jeżeli nie masz adresu,to daj znać to prześle ci adres, na jaki trzeba pisać.Sam to wątpię żebyś coś zdziałał.

Spróbuj jeszcze http://www.konsument.cogdziekupic.pl/

Złączono Posta : 20.08.2006 (Nie) 15:36

Pixel dzięki wielkie za adres! jak jutro dalej bedzie cisza to napisze do tej Pani!

Złączono Posta : 20.08.2006 (Nie) 15:47

a może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? czekam na porady!

a co to za pani kasia jak mozna wiedziec? pomaga kazdemu kto napisze?mozna dostac jej adres?

Kasia Tez - Komputer Świat

katarzyna.tez@komputerswiat.pl

Ale tu raczej nikłe szanse, że uzyskasz pomoc, bo pewnie dostają ją tylko Ci, których historie zostaną umieszczone w pismie.