Proszę o doradzenie

Witam wiem że może to nie na tym forum ale troszeczke jest z tym powiazane:

otoz na allegro.pl zamowilem cos ze sprzetu komputerowego i moje pytanie lepiej zaplacic wiecej i dac kase kurierowi przy odbiorze czy lepiej zrobic przelew w pobliskim banku. Jak dlugo trwa taki przelew i jak sie go wykonuje. Jestem ciemny w tych sprawach prosze o pomoc doswiadczonych dziekuje i szczesliwego nowego roku…

Ja zawsze oczywiscie gdy jest mozliwosc wybierma przesyłke kurierem za pobraniem i zawsze jestem zadowolony. Co do przelewu. Czasami leci kilka godzin, a czasami kilka dni.

Ja dość często robie zakupy w necie - allegro i te sprawy. Zawsze biore kurierem. Lepiej dopłacić i mieć pewność że przesyłka nie zostanie uszkodzona. Zresztą pewnie sam wiesz jak działa u nas poczta polska :smiley:

Tylko i wyłącznie kurier, jeśli chodzi o coś wartościowego.

999bastian999 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Drogich rzeczy nie zamawiam przez allegro - wolę sklepy typu agito czy komputronik. Kiedy kupuję cos na allegro zależy mi na szybkości więc płacę przelewem, wielu sprzedawców ma konta w kilku bankach i przelew jest natychmiastowy. W tych kilku przypadkach gdy wysyłam pieniążki do innego banku przelew wysłany do 14 w dniu roboczym dociera tego samego dnia (ale w niektórych bankach kontrahent zobaczy to dopiero dnia następnego!)

Za pobraniem.