Prosze O Informacje

(Krzychu11111) #1

Witam serdecznie wszystkich zwracam sie z uprzejma prozbÄ o kolwiek pomoc. Komp ciÄgle mi sie wiesza i po zakonczeniu zadania nie moge juz wejec w pliki takiego typu jak " Moj komputer" musze dzieĹnie kilka razy restartowac, zazaniuslbym jego do gwarancji ale wyjechalem za granice i nie mam zadnej pomocy:( defragmetowalem dyski formatowany byl 2 msc temu i skanowany nie ma zadnych wirusow!! ktos mi mowil ze trzeba wyczyscic rejest wiecie moze jakim programem mozna to zrobicďż˝?? i czy moglibyscie mi w jakikolwiek sposob pomuc??

dane moego kopa

procesor inter prntium 4 3.2 Ghz

512 ram

karta graficzna nie pamietam nazwy ale 128

reszty niestety nie pami�tam:(

Z G�RY DZI�KUJE ZA JAK�KOLWIEK POMOC Pozdrawiam

(Joan Sunshine) #2

To mi wygląda na problem z hardware. Otworzyć budę, przeczyścić porządnie wszystko w środku, przede wszystkim - sprawdzić zasilacz, bo może padać i wtedy to już jest cienka sprawa.

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

Czyszczenie rejestru niewiele tu pomoże, to jest czynność uzupełniająca. Jeśli już to tym > jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

opis tutaj :slight_smile:

(squeet) #3

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

(Meason) #4

Wklej loga do działu Bezpieczeństwo i logi HijackThis

P.S Aby sprawdzić konfig sprzętowy wejdż w panel sterowania->system->menedźer urządzeń

(Joan Sunshine) #5

Jeśli już to tutaj, w jednym temacie. Logi z HJT i SilentRunners według tego > http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654 :slight_smile:

(Asterisk) #6

Nie wprowadzaj w błąd :evil:

Jeżeli istnieje taka potrzeba, to loga

wklejamy zawsze w danym temacie.