Proszę o linki(7100) do serwera typu rapidshare

Witam,

prosiłbym o linki do windowsa 7 rc 7100(najnowszego udostępnionego przez microsoft), ponieważ gdy pobieram ze strony ms, to rozłącza przy kilku procentach, mam tak, kiedy pobieram przez przeglądarki. Jeśli ma ktoś linki, ważne aby to była wersja pewna a nie jakaś tak przeróbka z wirusami, to bym jDownloadera na noc zostawił i by do rana pobrało.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

tyle że legalnie można pobrać wyłącznie ze strony MS, niedawno w PC World był na płycie ten system, ewentualnie zobacz w innych gazetach

skoro w gazetach był, to co mi szkodzi po zarejestrowaniu i wygenerowaniu kodu w microsoft.com, pobrać z innego serwera? :expressionless:

szkodzi…

takie warunki licencji i kwestie bezpieczeństwa :slight_smile:

Ta najnowsza wersja udostępniona przez microsoft to 7100?

Dodane 25.07.2009 (So) 18:30

Jeśli tak - ona jest z maja, po instalacji pójdzie ją zaktualizować?

publicznie najnowsza wersja dostępna to 7100

MeonXT ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Agaton , temat poprawiony.

Już tylko pragnę uzyskać odpowiedź na pytanie:

Czy wersję z maja(7100) można na bieżąco, aż do roku 2010 aktualizować?

tak czasami zdarzają się aktualizacje, ale są to gównie łatki bezpieczeństwa.

Głownie chodzi mi o to, czy system (po zainstalowanych aktualizacjach) będzie się różnił od tego w sklepach?

Tak będzie się różnił-build 7100 to dopiero RC.

Wiem, ale miałem nadzieję, że po premierze 7, do buildów dadzą łatki, poprawki…

na to nie licz, MS musi jakoś zarabiać, a nie opłacalne jest dawać system w pełni funkcjonalny nie różniący się od tego w sklepach za darmo.