Prosze o nieskomplikowany program naprawczy

(Lammermoor) #1

Skanowalam komputer programem Run PC MightyMax i mam 800 bledow!!!Naprawic ich nie chce bo do naprawy wymaga licencji,prosze mi zaproponowac jakis program niezbyt skomplikowany zebym potrafila sobie z nim poradzic i o ile to mozliwe w j polskim.Proponowano mi Reg cleaner ale czytalam na forum,ze nie jest dla malo zaawansowanych uzytkownikow i boje sie ze moge bezwiednie wyczyscic caly rejestr.Z gory dziekuje.

(Jablek 88) #2

Scandisk a potem Diskeeper i defragmentujesz :slight_smile:

(fiesta) #3

Jeżeli są to błędy w systemie i rejestrze to co chcesz tym naprawić ???

(Jablek 88) #4

Nie doczytałem - przepraszam :slight_smile:

(Lammermoor) #5

To co mam wobec tego zrobic z tym balaganem?Zostawic jak jest?Wiekszosc jest Medium a High=4 invalid startup files+do tego mam caly log ale co dalej=?

(Minio Dp) #6

Może spróbuj programem jV16power tools. Dostępny w vortalu :slight_smile:

(Dr) #7

Wpadłem na chwilę i widzę, że zostałaś sama. Wygląda na to, że na dysku masz niezłą kaszanę. Uwierz mi - nie znajdziesz prostego programu za friko, który ci to automatycznie posprząta. Tutaj nie zaufałbym bez reszty komercyjnym programom w rodzaju Norton WinDoctor. Jeśli masz na dysku cenne dane - poproś kolegę-doświadczonego komputerowca, by uratował te dane i ocenił szanse uratowania reszty. Wygląda na to, że konieczna będzie reinstalacja systemu. Współczuję i pozdrawiam.

(Minio Dp) #8

Co z ciebie taki pesymista. :wink: Może podane progsy za free zdziałają coś :smiley: :smiley: :wink:

(Marsmo) #9

Jagodka - zachowaj spokój, bo niechcący padłaś ofiarą tzw. marketingu z domieszką socjotechniki! :frowning:

No i taki też to miało odnieść skutek - czyli wyimagowane błędy , a potem psychologiczne oddziaływanie - czyli podświadomy przymus kupna licencji. :twisted:

Nie przejmuj się - ja to samo swego czasu brałam z PC Doctor (czy cuś tak...).

Ten Twój progs jest już znany zresztą... :twisted: raczej niepochlebnie...

Zresztą poczytaj sobie post Ptysia (mogłabym tę listę wzbogacić o jeszcze wiele, wiele progsów)!

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=11894

Pamiętaj - że rzetelny producent daje przynajmniej posmakować wersji demo!

I nie bój się używania RegCleaner (nie wiem, kto Cię tak przestraszył na Forum :evil: ), czy też jv16 + inne narzędzia skanujące.

(Lammermoor) #10

Dziekuje za wsparcie psychiczne,pol nocy glowilam sie nad tymi bledami i doszlam do tego samego wniosku.Moj komp czuje sie ok i nie widac w jego zachowaniu zadnych istotnych dolegliwosci wiec sadze,ze to naciaganie niedoswiadczonych uzytkownikow na zakup licencji. :smiley: