Proszę o ocenienie temperatur i napięć

Witam

Chciałbym abyście ocenili temperatury podzespołów tego komputera , oraz napięcia .

Bardzo mi na tym zależy ponieważ ostatnio cały komp mi jakoś wariuje . Dołączam screeny z Everesta i SpeedFana

Everest :

eceef45018de6821m.jpg

SpeedFan :

4c28e9767d2f1050m.jpg

Z góry dzięki i pozdrawiam

napięcia mierz miernikiem!

popatrz na odczyty z sf 8V na +12 komp by nie ruszył. jeśli everest pokazuje prawdę ~13V to za dużo, tak samo na +5.

zasilacz?

jak?

jakie masz podzespoły? stres czy idle?

dysk za ciepły i grafa.

jaki masz procesor ?? grafa i dysk są za gorące,a napięcia mierzy się miernikiem a nie programem

Wentyl 120/80mm przed dyskiem pozwoli go schłodzić. jaka reszta?

Ja dokładnie nie wiem :oops: bo to jest komp kumpeli . wiem ze na pewno ma ona pentiuma d i geforce 7300 gt . A płyte na PCI-E . Reszta konfiguracji jej kompa jest dla mnie wielką niewiadomą

jeśli nie ma plomb to zdejmij bok budy i sprawdź jeśli są plpmby jest problem :?

Złączono Posta : 09.06.2007 (Sob) 17:30

albo zobacz fakturę za kompa wg mnie jest tak jakiś i-box albo modecom 350w jeśli tak to zmiana na amacroxa 400 lub 450

Jeśli to proc AMD to nieco zbyt ciepło :wink: A jaka grafa z jakim chłodzeniem ?? Wyniki napięć mogąbyć niemiarodajne … najlepiej miernikiem …

I jakie chłodzenie masz na płycie głównej bo też jakoś gorąco ;/ O i jaka ta płyta główna … :slight_smile:

jak na pentium d to temp proca nie jest zła :mrgreen:

zapewne coś razem z obudową… zmierz miernikiem, napięcia są za wysokie, jak ma pasywną grafę to temp jest w miarę ale przydałoby sie zamontować na niej jakiś wiatrak, dać nawiew na dysk twardy, wrzucić jakiś wiatrak któy by wyciągał ciepłe powietrze z kompa, no i pewnie zmiana zasilacza na amacrox warrior

picolo102 właśnie niestety plomby są :frowning: