Proszę o opinię na temat PQI i810

Jak w temacie.

Może ktoś posiada takiego pendrive’a:

PQI i810

Przede wszystkim interesuje mnie prędkość zapisu, bo w opisie jest tylko “prędkość odczytu do 27 MB/s”

Witam , nie mam i810 ale u339 tej firmy , chodzi super z pena na twardy dysk 1,4 GB danych w 56s. w drugą stronę jakieś 1m 40s . Kupuj , jak będziesz chciał pozbyć się “niechcianej” partycji napisz na pw . No chyba , że tan model jej nie posiada . Polecam

ps

zapis to jak się nie mylę 17 MB/s , tylko to wysuwane złącze ?

Wydaje mi się, że PQI nie wypuściłoby by byle czego, ale też mam wątpliwości, czy wysuwane złącze nie jest bardziej awaryjne od normalnego.

Prędkość zapisu do 17 MB/s byłaby zadowalająca.

Dzięki rattlesnake

Może ktoś jeszcze się wypowie?

PenDrive jest fajny… mały, zgrabny…taki dla kobiety:)

Prędkość zapisu/odczytu jak przy normalnych “penach” USB 2.0. Co jesk jednak niefjane to to, że wejście USB powinno być mało używane. Złącze pena jest tak zrobione, że jeśli podłączyłem do wejścia na przednim panelu komputera ( z którego b. często korzystam) to nie został on wykryty. Z tyłu komputera działa ok.

Jest jeszcze jedno. Trzeba być ostrożnym przy wkładaniu do wejścia, bo cały mechanizm chowania pena opiera się na 2 rowkach i 2 ząbkach. Jeśli ktoś próbuje wcisnać na siłę to może zerwać ząbki (tak jak to zrobiła “koleżanka” mojej kobiety :killer: ).

Pozdrawiam!

Szymon

Zatem zdecyduję się kupno tego pendrive’a.

Dzięki szykam

Również pozdrawiam.

mój komputer nie “widzi” pendriva PQI i810 chociaż włożyłam do wszystkich wtyczek USB mogę coś z tym zrobić? :frowning: