Proszę o pmoc w zachowaniu pełnej prywatności

Bardzo proszę o kilka rad jeśli można w miare dokładnych i sensownych gdyż nie jestem dużym znawcą w temacie.Potrzebuje programu lub może zmany w ustawieniach tak aby osoba trzecia korzystająca z tego samego komp.nie miała możliwości sprawdzenia co robiłam jakie strony otwierałam,gdzie wchodziłam. np taki by wchodząc do gadu mieć świadomość że nie ma możliwości mnie sprawdzić.Taki by nie dało się zainstalować programu szpiegującego mnie i takiego do czytania klawiatury.Mówiąc krótko pełna prywatność.Jeśli ktoś zna sposó bardzo proszę o pomoć.

wychodzac z kompa dajesz wyczysc prywatne dane w przegladarce a na gadu dajesz haslo i ja tak mam brat nie widzi co robilem na kompie albo dajesz w xpeku dwa konta w ktorym ty masz swoje konto przy wlaczeniu windowsa z haslem i nikt ci nie wejdzie a drugie dla osoby trzeciej oto chodzilo?

wiktoria30 instalujesz jakiegoś dobrego antivirusa i antispayware. Polecam z antivirusów avasta! lub KIS. A z antispaywarów Ad-aware SE Personal i Spybot Search adn Destroy. Możesz też zainstalować CCleaner i co jakiś czas czyścić prywatne dane. :slight_smile:

sCooBy^ widzę, że zbierasz na ostrzeżenie i zakaz pisania.

Za następne takie posty będzie nagroda.

OT kosz.

Już się nie wypowiem…