Prosze o pomoc. Czy to jest wirus?

Witam. Od 3 dni zauważyłem taką dziwną rzecz na moim komputerze. Otóż gdy wciskam start a następnie na pulpit to robi się coś takiego…

http://img407.imageshack.us/content_rou … ia=mupload

Od czasu do czasu również pokazuje się taki mały napis zminimalizuj taki jaki widoczny jest na obrazku.

Nie wiem czym to może być spowodowane aczkolwiek zauważyłem to po tym jak podpiąłem kolegi USB i zgrywałem pliki od niego. Sam kolega przyznał że u niego tez czasami takie rzeczy się dzieją. USB skanowałem anty wirem ale wirusów nie było.

Mogę dodać ze czasem pomaga zwykle odśwież na monitorze lecz niestety czasem niezbędne jest ponowne uruchomienie komputera.

Jeżeli ktokolwiek może mi pomoc bez formatowania komputera to z góry dziękuje i pozdrawiam.

To nie jest objaw zawirusowania. Zdarza się to bardzo często, w szczególnośći gdy klikania myszą są szybsze niż otwierane okno zdoła się otworzyć i ustabilizować. Może być zależne od ogólnej sprawności (szybkości) komputera i jego karty graficznej. Nie bądź taki “szybki” w klikaniu i nie przejmuj się. Odświeżanie ekranu faktycznie pomaga.