Prosze o pomoc error 1638

mialem zainstalowana wersje trial Ulead VideoStudio 11 plus PL i kupilem pelna wersje tego samego programu ale po niemiecku wiec odinstalowalem polska wersje programem Your Uninstaller i wgralem niemicka bylo wszystko ok i wpadlem na pomysl ze klucz od niemieckiej wesji dam na polska wiec odinstalowalem niemiecka i dalem znowu polska ale nie chciala sie uaktywnic wiec odinstalowalem i tutaj teraz problem poniewaz nie chce sie juz zadna wersja zainstalowac wychodzi blad 1638 w ktorym pisze zebym odinstalowal program ale ja juz to zrobilem nawet szukalem w regedit i nie ma nic o co chodzi ???

wyczyść rejestr jv16 i ccleanere

przepraszam tego nie napisalem juz to zrobilem wyczyscilem jv16 i dodatkowo TuneUp Utilities 2007 i caly czas to samo

Złączono Posta : 24.11.2007 (Sob) 13:03

wiem napewno ze powstal blad przy usuwaniu program napewno jest usuniety ale komp zapamietal co innego gdzie on sie jeszcze ukrywa chodzi o wpis w rejestrze bardzo zalezy mi na tym programie

Złączono Posta : 25.11.2007 (Nie) 13:38

dzieki juz po problemie jezeli ktos bedzie mial podobny problem to robimy tak wchodzimy na program files szukamy Instalshield i tutaj musimy wykasowac wpis w ktorym jest ten program ktorego szukamy i po wszystkim pozdrowienia…