Proszę o pomoc - ibm00001.exe

moglbys mnie poprowadzic za reke?

troche sie pogubilam…

to zrbila: Nadaj prawa plikowi - Narzędzia >>> Opcje folderów>>>Widok

Odhaczykuj Użyj prostego udostępniania plików [Zalecane].

co teraz?

Teraz z prawego kliku na wybrany plik (C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Web Folders\ibm00001.exe) w tym wypadku na ibm00001.exe pobierasz jego Właściwości.

Klikasz już obecną zakładkę Zabezpieczenia a jeśli pojawi się komunikat ostrzegający potwierdzasz go okejem.

Następnie klikasz Zaawansowane:

Przechodzisz do zakładki Właściciel. Z listy kont wybierasz to pod którym jesteś aktualnie zalogowany jako administrator. Chcąć przejąć zawartość folderu zahaczykuj opcję Zamień właściciela dla podkontenerów i obiektów. Pojawi się komunikat o zmianie uprawnień - klikasz TAK

tyle ze jak wchodze w C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Web Folders to nie ma tamnic co by sie nazywalo ibm0001.exe

Jak nie ma? - widzisz pliki ukryte?

widze, mam zaznaczone pokaz ukryte pliki i foldery

mimo to nic…

Muszę zobacyzćlog z Silenta daj screena jaki wyskakuje bład - Jak zrobić screena:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46412

tyle ze nie wyskakuje zaden blad

klikam na ikonke od silenta i najzwyczajniej w swiecie nic sie nie dzieje…

jest jakas inna lokalizacja, z ktorej moge go sciagnac?

Złączono Posta : 31.12.2005 (Sob) 1:24

sciagnelam nawet zzipowanego ale tez jakby martwy…

Pobierz: SilentRunners.vbs (prawy klik >>> Zapisz jako)

tak czy siak silent nie chce ruszyc

no gdzie zapisałaś Silenta? Musi coś wyskakiwać?

Masz NIS więc miąłaś zobaczyć do instrukcji Norton lub inny antywirus zawiadamia o szkodliwym skrypcie

Program antywirusowy z wbudowaną funkcją filtrunku skryptów natychmiast wyłapuje próbę uchrumienia skryptu a że nie zna jego pochodzenia na oko ocenia go tylko na podstawie rozszerzenia VBS jako szkodliwy. Silent Runners NIE JEST SZKODLIWY i proszę w Nortonie autoryzować skrypt:

silent4.gif

Jestem pewny że NIS zablokował skrypt wyłącz na moment i niech dział program :stuck_out_tongue: