Proszę o pomoc jaka grafika do 200zl do grania w TR :)

Nie znam sie na tym więc chcialabym zebyście mi poradzili.

Szukam karty graficznej do ok. 200zl na AGP. Potrzebuje jej do grania w Tomb Raidera , w inne wlasciwie nie gram. Na tej karcie co mam teraz jeszcze chodzi, ale kolejny TR napewno bedzie sie zacinal.

Mam taki komputer: 512 Ram (planuje moze dokupic jeszcze 512), Pentium IV 2,8 ghz, teraz grafika 64mb zintegrowana na plycie, a plyta Intel D845GRG http://www.intel.com/design/motherbd/rg/ i tu jest napisane cos takiego: ‘AGP connector supporting 1x, 2x, and 4x AGP cards (1.5 V only) or an AGP Digital Display (ADD) card’

I jeszcze musie byc ona jak najlepsza, ale jednoczeście dosyc tania, bo nie mam zamiaru co chwile kupowac nowej, ma byc na kilka lat :slight_smile:

Z góry dziekuje za pomoc

Dobra karta pod złącze agp za 200 zł na kilka lat… Czarodziejów ani wróżek na forum chyba nie ma wieć nik ci czegoś takiego nie wyczaruje xD Popatrz moze na allegro za jakąś używaną np Radeonem 9800, x1550 czy jakimś GF 6800 xP

to odłóż pieniążki do takiej puszki z napisem 'zbieram na nowy komputer" i co i raz włożyć co nie co. tak sobie ciułać do lutego 2008 i kupić jakiś nowy komp… sprzedając obecnego jakiemuś małolatowi pozdro