Prosze o Pomoc Problem Z XP 16-bitowy

Bardzo prosze o pomoc Gdy chce zainstalować z płyty np.drukarke pojawia sie komunikat:C:\windows\system 32\autoexec.nt .Ten plik systemowy nie nadaje się do uruchomienia aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows.Wybierz przycisk zamknij aby zakończyć działanie aplikacji. Jeszcze raz prosze o pomoc i z góry dziekuje.Darek

Skopiuj (zastąp) plik autoexec.nt z katalogu C:\Windows\Repair do C:\Windows\System32 i sprawdź czy problem ustąpił. Pozdrawiam! :stuck_out_tongue:

Po prostu poszukaj nowszych sterowników do drukarki.

Powinno pomóć.

Próbowałem juz tego (Repair), a także sciągn. sterowniki z internetu ale i to nie pomogło prosze odalsze wskazówki i Z góry dziękuje

miałem podobny problem z 16bitowymi sterownikami do karty TV. Empirycznie znalazłem rozwiązanie zastępcze, okazało się, że można je zainstalować ale tylko z pulpitu, tzn gdy pulpit jest katalogiem głównym programu instalacyjnego.

Może i Ci się z pulpitu XPek zainstaluje co trzeba.

Wielkie Dzieki ale to także nie pomogło prosze o dalsze wskazówki Z góry dziękuje

Ściągnij za str.producenta drukarki stery do XP albo podaj typ drukarki na forum to dostaniesz linka.

pozdro…