Proszę o pomoc w doborze tunera tv:)

Już kiedyś zakładałem taki wątek. Ale nic konkretnego mi to nie dało:(

Chcę kupić tuner tv wewnętrzny. Chciałbym aby obsługiwał on telewizje analogową, telewizję cyfrową DVB-S no i ewentualnie radio. Mam złącze PCI. Pomoże mi ktoś?

A jak już piszę to następne pytanie. Czy istnieją jakieś przejściówki ze złącza PCI na PCI Express??

Proszę o pomoc i konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam - Kryspin

Nie ma takich przejściówek ;/

A jeżeli chodzi o Tuner TV - to podaj jakimi funduszami dysponujesz :wink:

Kwota do 300 zł. To i tak zbyt dużo:)

Bez pomocy:(

Na tunerach TV się znam, ale na satelitarnych ani trochę ;/

Ewentualnie poszukaj na allegro, może tam znajdziesz dość ciekawą ofertę według własnego zdania :slight_smile:

Ponawiam temat. Help!

polecam CamproVideoMate E 500 kturego jestem szczęśliwym posiadaczem wcześniej miałem jakiegoś""terminatora"straszny gniot

ten obecny tuner rewelacja ma funkcję PIP-czyli oglądasz jeden kanał inne masz w okienkach.dobrze nagrywa.konsola ps2.ma dobry obraz(brak głosu potrzebny oddzielny kabel) no i są różne opcje :antena,telewizja kablowa,tv cyfrowa.

ja korzystam z anteny bo nie posiadam kablówki .radio też jest.Cena w styczniu-163zł. :stuck_out_tongue:

Compro VideoMate E500 - wszystko ładnie, pięknie. Tylko jedno podstawowe ale. Ja mam zwykłe PCI - a tam jest PCIe. Też właśnie najchętniej wybrałbym z Compro. Znalazłem http://www.capslock.pl/produkty/tuner_t … _pci/20525 Bardzo interesująca oferta. Ma wszystko czego potrzebuje. Skomentuje ktoś?

Ludziaki, pomóżcie mi:(

Najlepiej zrobisz jak pójdziesz do jakiegoś znanego sklepu komputerowego i się ich zapytasz, jaki tuner będzie najlepszy według twoich wymagań :slight_smile: