Proszę o pomoc w instalacji Ramów DDR1

Otóż mam Win XP i kupiłem sobie pamięć ram. Jest ona podłączona do slota i co dalej? Pomóżcie !

A w czym jest problem ??

No i chyba to wszystko

Napisał byś może ile masz ramu, ile dokupiłeś i inne informacje o komputerze… Trzeba sprawdzić czy komputer te nowe ramy dobrze czyta. Wszystko sprawdź w np. everest lub aida32

ale ■■■■■■■ pomóżcie mi jak to zainstalować a nie pytajcie się o para mojego peca

Ty wiesz z czego żyjesz? O co Ci chodzi?

Powtórze się: NAPISZ W CZYM JEST PROBLEM… Ram wystarczy umieścić w slocie i on działa… Ramu nie instalujesz…

no umieszczam w slocie i niedziała a jak go daje drugą stroną to czyć s kompa zapach palonych obwodów a jak wyciągne to już nie

zasilacz to pewnie albo tracer, albo feel, albo codegen, albo inny ■■■■…

jaki masz??

Jak druga stroną ?? Przecież pamieci ram da się włożyć tylko w jeden sposób… Po II po czym stwierdzasz, że nie działa??

Czyżbyś uwalił pamięci? :evil: :evil:

tracer

i ty się dziwisz że spaliło ci ramy i/albo płytę?

to szort i pali kompy…

To jakaś prowokacja? :expressionless:

ej… może to robiłeś przy włączonym kompie…

Jak RAM jest ok to się świeci czerwona lamka po włączeniu kompa.

Jeśli tak nie jest zmień RAM na wolniejszy

Chyba że zrobiłeś jw. #-o nie rozumiem jak tak można

Jeśli sam sobie nie radzisz wezwij informatyka

Stary jaka lampka ?? :roll: :roll: :roll:

Według Twojej teori spiskowej mam ram nie ok, gdyż mi się żadna lampka nie świeci… :frowning: :frowning: :wink:

Jeżeli ma szybszy ram niż możliwości płyty głównej, to ram zostanie automatycznie ,zwolniony".

Nie koniecznie.

  1. Ja mam stary komp z DDR 1 to wiem jak jest. U mnie jest taka fajna czerwona lampka na pł. gł. która symbolizuje że z RAMEM jest OK. Masz nowego kompa więc czegoś takiego możesz nie mieć.

  2. Nie zostanie zwolniony. Przykład:

Mam chrzestnego kupił sobie ram PC3200 i miał kompa sprzed 6 lat. Nie działa. Dałem mu swój PC2400 i działał.

A mój 5 latek przyjął PC3200 :stuck_out_tongue:

Bez urazy to, że mam nowego kompa nic nie oznacza… Chciałbym Ci zwrócić tylko uwage, że jeżeli u Ciebie jest światełko i tak dalej to nie przyjmuj tego za pewną zasade… :smiley:

To tak samo jakbym ja napisał : ,Ja mam na wyświetlaczu narysowany wiatraczek i jak ram działa to wiatraczek się kreci, wiec jak Ci się nie krecie wiatraczek to oznacza, że ram źle działa…"

Jak czuć zapapch palonych obwodów to sie wyraźnie coś pier…