Proszę o pomoc w konfiguracji Sagem F@st 800

Witam!

Proszę o pomoc odnośnie konfiguracji modemu F@st 800 (z tymi sterownikami: http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358061/S … 654783.zip).

Niestety zgubiła mi się płytka i całe pudełko (i wszystko co w nim było). Posiadam tylko ten modem i kable do niego oraz ww. sterowniki. Po instalacji sterowników, kiedy włączam (klikając na ikonę „Internet ADSL”) konfigurację do połączenia z Internetem pokazuje mi się okno, gdzie, aby połączyć ię z Netem muszę wypełnić pola:

Nazwa (może Login, nie pamiętam) i hasło. Nie wiem co mam tam wpisać. Proszę o przykład np.: login (czy tam numer) asdinfgdfspdog@neostrada.pl lub jakieś 053-291-05981 a hasło 05610, bądź SgfhA1283. Zastanawia mnie ta nazwa. Mam w swoich notatkach różne rzeczy ale nie wiem która jest prawidłowa (nie wiem czy tam musi być np sadammm@neostrada.pl czy sadamm czy jakieś numery (np te co mam na modemie).

Z góry dziękuję z pomoc!

Czekam do jutra do 7:00

Sprobuj wg. tego http://neostrada.info/instalacja.php?id=winxp

A jesli poplataly ci sie hasla, loginy itd to najprosciej zadzwonic do telekomuny i poprosic o nowe. O ile pamietam nie powinno byc z tym problemu ale trzeba bedzie jeszcze raz aktywowac neo.

dzięki! Mogę się jakos odwdzięczyć?