Proszę o pomoc w wyborze konsoli PS2

Witam. Nigdy nie miałem żadnej z tego typu konsoli. Zastanawiam się czy kupić nową bądź używaną. Jakie są wersje tej konsoli czym się różnią oraz czy mając 500 zł można kupić coś ciekawego. Czy można podłączyć internet do takiej konsoli? Prosiłbym o wszelką pomoc.

Na wersjach się nie znam. Wydaje mi sie że 500 zł Ci starczy. A neta można podłaczyć (tak słyszałem) :slight_smile:

zapytaj na forum o konsolach, najlepsze do modowania/przerabiania były konsole w obudowie starego typu (te większe), ponadto kolejne wersje konsol mają odpowiednio wyższe numery scph-xxxx, reguła im wyższy tym nowsza bardziej usprawniona (głównie chodzi o laser), wyszło tego sporo i lepiej zapytaj znawców tematu niż kogoś kto tylko coś tam słyszał…

Nie kupuj używanego sprzętu… Nigdy nie wiesz czy sprzedający nie ukrywa jakiegoś feleru :wink:

Są dwie wersje, “gruba” i slim (odchudzona).

Szczerze odradzam Ci kupowania “grubej”, ponieważ bardzo często w niej psuł się laser. PS2 slim mała odchudzona konsolka waży prawie 1 kg :slight_smile:

W ps2 slim masz wbudowany network adapter za pomocą którego możesz grać sieciowo :slight_smile: ( w grubej ps2 musisz dokupić takowy adapter)

Za 500 złoty możesz kupić ps2 slim bez przeróbki.

Jak chcesz z przeróbką to jeszcze jakąś stówkę dołóż i zakup coś takiego

http://www.allegro.pl/item251025765_ps_ … ocja_.html

To tyle z mojej strony:)

Pozdrawiam

Witam

Więc tak starczy Ci 500zł, ale tak jak kolega mówił kup nową.

Jeżeli masz zamiar dużo grać to kup Grubaska (czyli tą dużą), a jeżeli będziesz grał mało to kup Slim.

p.s jeżeli masz jakieś pytania pytaj się :wink:

grube są wytrzymalsze…

ale najwytrzymalsza to pink bo ona ma najnowsze lasery itp. tylko droga…

polecam grubą a żeby jeszcze więcej grać to nie stawiaj jej pionowo

Właśnie trzeba stawiać pionowo bo jest lepsze chłodzenie ;]

Nook ja musze stawiac moja pionowo i kilka razy walnąc żeby swap zaskoczył ;]