Proszę o pomoc w wybraniu głośników do kompa

Siema

Z racji tego że nie długo święta szukam dla siebie prezentu pod choinkę :stuck_out_tongue:

Mój wybór padł na jakiś zestaw głośnikowy 4.1 lub 5.1

Zależy mi przede wszystkim na jakości dźwięku, dobrze by też było żeby głośniki nie rozpadły się po roku :stuck_out_tongue: I dobrze żeby miały regulację tonów.

Na pierwszy ogień pójdą te Zestaw 1

Jak dla mnie liczy się to że są drewniane, czyli ciężkie i nie będą mi spacerować po biurku podczas słuchania muzyki, za to nie wiem czy mają dobre parametry.

Lub coś takiego Zestaw2

Wiem że na forum sporo osób chwaliło te głośniki, ja jednak nie jestem przekonany co do tak małych satelitek, ta podwójna membrana coś w ogóle daje?

No i na koniec Zestaw3

Nie jestem tylko pewien czy te głośniki naprawdę mogą być zgodne z normą THX?

Może macie jakieś lepsze propozycje? Coś do max. 500 zł.

Creativy G500 zdecydowanie najlepsze.

yogick Tak mi się też wydawało, ale możesz uzasadnić czemu te? Oprócz ceny i THX’a ?

Mi się podoba zestaw 2 czyli logitecha, a żeby nie skakały to zawsze możesz je przykleić gumą :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mi zależy na tym żeby to dobrze grało, a nie ładnie wyglądało

Jak chcesz mieć dobrze grający sprzęt, to weź Creative - zestaw 3.

Ale mógłbyś uzasadnić czemu akurat ten?

Cytat z allegro.pl: “Głośniki mają certyfikat THX i dźwięk przestrzenny 5.1 o mocy 310W RMS. Subwoofer ProGaming ma 20 cm membranę, Twin Flared DynaPort, a głośniki satelitarne 10 cm membranę szeroko-zakresową i Flared DynaPort. Głośnik niskotonowy ma wejście audio, a pilot PowerTouch wyjście słuchawkowe.” Ten wydaje mi się najlepszy z tych wszystkich, które podałeś.

Przydało by się jeszcze kupić jakąś lepszą kartę muzyczną.

Chyba że już masz.

Jeśli jednak posiadasz zintegrowaną kartę, to moim zdaniem inwestowanie 500zł to rzecz zbędna.

Błażej No tak się właśnie składa że kupiłm SB audigy :smiley: Z tąd też zmiana głośników.

graffix czytać to ja też umiem, ale

itp. to mi nic nie mówi, dlatego prosiłem o uzasadnienie wyboru