Proszę o pomoc (wolny komp i net) z logami

Proszę koogś kto się zna żeby mógł sprawdzić te logi. Komp od tygodnia nagle strasznie sie zamulił, to samo stało się z netem (dostarczyciel twierdzil ze zwalnia mi z powodu zonealarmu wiec odinstalowalem ale problem nie zniknal). Gdyby logi okazały się czyste możecie podsunąć jeszcze co można by zrobić aby sprawdzić co jest przyczyna tego spowolnienia neta i kompa? z gory dziekuje

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.BAT i uruchom go w trybie awaryjnym.

Usuń w hjt.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

  • Czy nie przekroczyłeś limitu?

  • Czy ze strony usługodawcy wszystko jest ok?

  • Może sprawdź MTU:

http://neostrada.info/faq.php?faq=mtuwindows

Proponuję zainstalować dodatek Service Pack 2. Poprawia on bezpieczeństwo w systemie etc.

Poczytaj: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

zrobilem to co napisales, wrzucam logi:

Wiesz moze czy brak SP2 moze skutkowac tym ze net bedzie zacinal oraz czy po tym jak odinstalowalem tego zonealarm czy cos moglo zostac na kompie co by mi mulilo net? takie kity chca mi wcisnac ludzie skad mam neta. limitu nie prezkroczylem bo mam radiowke i nie ma limitow

dziekuje za sprawdzenie

Logi są ok.

Po ZoleAlarmie mogły zostać resztki w rejestrze dlatego możesz go przeczyścić opis

Skoro masz radiówkę to zacinanie się internetu jest dość normalne. Jeśli np. jest zła pogoda bądź coś przeszkadza w odbiorze.

dzieki wielkie