Prosze o pomoc wyboru karty grafiki?

witam wszystkich !

mam pytanie a mianowicie posiadam karte grafiki radeon Gigabyte Radeon 9550 128MB 128BIT AGPx8 i chce sie zamienić na Ge Force 6200

Gainward Ultra/1460 TV-DVI 6200 Turbo Cache DDR2 128MB SUPPORTING 256MB i tu zachodzi moje pytanie czy ta karta jest lepsza od mojego radeona ? bo nie mam zielonego pojęcia.

z góry dziękuje za informacje i pozdrawiam wszystkich

agnieszka

Wpisz sobie w googlach tą karte i poszukaj testów i zobaczysz czy jest lepsza.Jak już chcesz wymienić swoją karte to na coś dużo lepszego bo domyślam się że to do gier ta karta ci jest potrzebna :slight_smile: Zależy ile masz gotówki na nową karte.Napisz to ci doradze.Obecnie nie ma sensu kupować tej karty.

agni36 proszę poprawić tytuł na konkretny.

Agnieszka nie wymieniaj, karta ta jest o wydajności zbliżonej do Twojej obecnej, a jeszcze dochodzi to, że zrżera Ci pamięć operacyjną na rzec karty.

nie chodzi mi o kupno karty tylko o zamiane, ta karta jest nówka. pytam bo nie wiem czy moja jest lepsza też prawie nowa czy ta G force.

Nie zamieniaj się, tyle na ten temat.

karta wcale nie lepsza :!: a nawet możnaby rzec że gorsza :stuck_out_tongue:

to już sama nie wiem ?? wielu mi podaje nawet na innych forach że jest lepsza sama już nie wiem co o tym sądzić ?

http://twojepc.emarket.pl/pricelist/ite … D=C0134021

o tą kartę Ci chodzi? ona jest na pciE :!: więc nie wejdzie Ci do kompa

masz racje że nie wejdzie teraz sprawidziłam. ok tak więc moje pytanie nie jest już ważne.

dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam