Prosze o pomoc z bitdefender

Dzień dobry , zainstalowałem ? z naszego portalu wyżej wymieniony antywirus… i tu jest problem.centrum zabezpieczeń,informuje , że program jest aktualny i wykrywanie włąnczone.ale nie mam nigdzie pliku instalacji.przeszukałem ukryte pliki ,programy itd .i tu pytanie czy bitdefender free po prostu instaluje sie sam, i działa w tle , czy to dziwny objaw że brak ustawień tego antywirusa ? próbowałem narzędzie do deinstalacjii nie pomogło,rewo też nie znajduje.dziękuje za uwage.jak sie tego pozbyć , i np.zainstalować awast ?

Dodane 08.03.2013 (Pt) 11:57

Wydaje mi się że powinien starować z system i pokazywać ikonke w zasobniku i od dwóch dni nie wiem , czy mam to zainstalawane czy nie ?

Na pasku nic nie bedziesz mial , poprostu bd nie pokazuje sie na pasku , jedyny sposob zeby sprawdzic czy jest wlaczony to start uruchom services.msc I tam poszukaj bitdefender I zobacz czy jest wlaczony , ja go zawsze wylaczam bo nie spelnia zadnej funkcji

pawlik1982 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Poprawnie zainstalowany Bitdefender pokazuje się jak to określiłeś na pasku i między innymi z poziomu ikonki w trayu możesz dostać się do konfiguracji która jest bardzo prosta.Darmowy Bitdefender został specjalnie tak zrobiony aby działał w tle i nie wymagał od użytkownika dodatkowych czynności związanych z jego konfiguracją, po instalacji po chroni automatycznie.