Prosze o pomoc z bitdefender

(Pawel Aleks) #1

Dzień dobry , zainstalowałem ? z naszego portalu wyżej wymieniony antywirus.. i tu jest problem.centrum zabezpieczeń,informuje , że program jest aktualny i wykrywanie włąnczone.ale nie mam nigdzie pliku instalacji.przeszukałem ukryte pliki ,programy itd .i tu pytanie czy bitdefender free po prostu instaluje sie sam, i działa w tle , czy to dziwny objaw że brak ustawień tego antywirusa ? próbowałem narzędzie do deinstalacjii nie pomogło,rewo też nie znajduje.dziękuje za uwage.jak sie tego pozbyć , i np.zainstalować awast ?

-- Dodane 08.03.2013 (Pt) 11:57 --

Wydaje mi się że powinien starować z system i pokazywać ikonke w zasobniku i od dwóch dni nie wiem , czy mam to zainstalawane czy nie ?

(pete1) #2

Na pasku nic nie bedziesz mial , poprostu bd nie pokazuje sie na pasku , jedyny sposob zeby sprawdzic czy jest wlaczony to start uruchom services.msc I tam poszukaj bitdefender I zobacz czy jest wlaczony , ja go zawsze wylaczam bo nie spelnia zadnej funkcji

(Agatonster) #3

pawlik1982 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Maciekzklanu) #4

Poprawnie zainstalowany Bitdefender pokazuje się jak to określiłeś na pasku i między innymi z poziomu ikonki w trayu możesz dostać się do konfiguracji która jest bardzo prosta.Darmowy Bitdefender został specjalnie tak zrobiony aby działał w tle i nie wymagał od użytkownika dodatkowych czynności związanych z jego konfiguracją, po instalacji po chroni automatycznie.