Proszę o pomoc z logiem

(Edwin39) #1

Od dłuższego czasu mam poważne problemy z funkcjonowaniem mojego komputera, chodzi głównie o znaczne spowolnienie jego działania (dotyczy to również internetu; tj szybkość wczytywania się stron itp). Innym męczącym problemem są bez przerwy wyskakujące okienka. Mam zainstalowany AVK2005 ale nic nie znajduje. Przez pewien czas używałem też Outposta, ale po kilku dniach musiałem go usunąć (najpierw zablokował mi dostęp do internetu, a potem zaczął mi zawieszać komputer ok 30 sekund po uruchomieniu). Oto mój log, jeżeli ktoś zechciałby mi coś doradzić, to proszę o jak najbardziej przejrzyste porady (obawiam się, że nie nie jestem ekspertem w dziedzinie informatyki :oops: ).

(Gutek) #2

1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

4. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Masz tzw. super hidden

Ustaw pokazywanie plików ukrytych a zwłaszcza musisz odmaskować pliki PIF które nawet po zaznaczeniu pokazywania ukrytych będą niewidzialne.

Pomoże ci w tym instrukcja to jest właśnie o super hidden

Jak zobaczyć ukryte wpisy:

(Edwin39) #3

No, jest bez porównania lepiej, dzięki. A oto nowy log:

A tak przy okazji teraz dzieje się inna dziwna rzecz; a mianowicie przy uruchamianiu komputera ( a dokładniej kiedy wyświetli się logo Windows tj jeszcze przed "welcome" :slight_smile: ) restartuje się on i dopiero po tym restarcie wczytuje się do końca i uruchamia Windows, nie wiem o co tu może chodzić...

(Gutek) #4

Spróbuj zainstalować SP2 , albo http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=14270 przywracanie rejestru :wink: