Proszę o porade| jaki modem neostrady wziąść do dobrych ping

Witam. Chciałbym zamóić usługę neostrady… ponieważ kablówke co teraz mam jest syfiasta :wink: ping około 1000… wiem co chcecie powiedzieća le naszczescie komp jest czysty. Hijackthis czysty silentrunners czysty, kaspersky nic nie znalazł ;).

A wieć chciałbym kupić neostrade… niestety nie zabardzo znam sie na modemach… ani niewiem czy brać pod USB czy nie…

Także wiec prosze o garść informacji na ten temat :slight_smile:

Modem ma być głównie do dobrych pingów w grach!! a słyszałęm ze livebox to syf :slight_smile:

Dziękuje i Pozdrawiam :slight_smile:

ps. jeżeli nie w tym dziale załozylem… i jakis modek uważa ze w innym to proszę o przeniesienie :slight_smile:

Ja mam Sage F@ast 800.Działa bez zarzutu i którymiś klawiszami sie robiło ze robił pomiar linii tylko nie pamietam którymi

Miałem F@st 800 - dla mnie lipa często się wieszał i zrywał połączenie.

Miałem SpeedTouch 330 - dla mnie debeściak.

Live - syf jakich mało chociaż niektórzy go chwalą.

Głosuję na ST330

Witam!

Lepiej router z modemem ADSL np:

Router ADSL Asmax AR 904U

za liveboxa płacisz dyszkę miesięcznie , a który weźmiesz nie ma najmniejszego znaczenia , na pingi też. Zależy czy Ci się trafi dobry lub gorszy - loteria , poczytaj posty na necie i zobaczysz , że każdy z tych ma mniej więcej tyle samo plusów co i minusów.

Dokładnie

Od dwóch lat mam neo z tym modem i żadnych problemów

Mały, srebrny, zawsze można go gdzieś wcisnąć :slight_smile:


OT

Nie lepiej brać netię?

Właśnie się przerzucam z Neo( 256 kb/s 70zł/miesiąc ) na Netię ( 1Mb/s - 65zł/ miesiąc) :wink:

a już CI odpowiadam

Netia nie wszędzie dochodzi, ponoć ma pod koniec lutego dojść 70 % uzytkownikow neo moze korzystać z neti… mnie akurat ta promocja nie dosięgnie ;).

Pozatym 1 mb w neostradzie 66 zł , netia = 65 zł róznica ? 1 zł :smiley:

A jeśli chodzi o limity… ja naprzyklad nic nie ściągam wiec neo w zupełnosci mi wystarczy. Tobie jak dużo zassysysysysasz to moze i lepsza netia

imo moje zdanie pozdr

ale z tych 65 zł masz 2 dychy na rozmowy (czy 15zł) porównaj sobie różnice.

ja też mam w NETI ST330.

I tego też polecam.

a mam pytanie… bo chciałbym rozdzielic odrazu neta…

i niewiem czy brać lepiej speedtoucha 330 usb i kupic router

czy speedtoucha 516i i nie kupywac zadnego routera… jak myslicie?